Starptautiskā suņu izstāde "PETEXPO 2016"

19.03.2016  Cruft's kvalifikācija & 20.03.2016

 19.03.2016. Izstādē piedalījās 1635 dalībnieki,pārstāvētas 222 suņu šķirnes.

 FCI X grupas UZVARĒTĀJS -Afgāņu kurts-viens no izstādes 10 skaistākajiem suņiem!!!

VENDI MAR DADDY'S SON-audz.&īp.Diāna&Dainis Blumbergi

 FCI X grupa-II Vieta- Greihaunds !!!

ESTET CLASSIC BRILLIANCE-īp.Arina&Māris Plūme

Audzētavu konkurss (29 dalībnieki)

IV Vieta-Miniatūrais šnaucers(p/s) "HILDEBERT'S"īp.Ināra Lancmane

20.03.2016.Izstādē piedalījās 1616 dalībnieki,pārstāvētas 219 suņu šķirnes

Izstādes BEST in SHOW IV Vieta unFCI X grupas UZVARĒTĀJS!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Levrete LUX LORAL NICOLINA NOBILE-audz.&īp.I.Grava-Tūrman&K.Grava-Bārdiņa

FCI III grupa- III Vieta!! Čehu terjers

ESTET CLASSIC FERINA-īp.A.&M.Plūme

Kucēnu šovs(10 dalībnieku) V Vieta-Ņūfaundlendietis!!!

ZVEZDNIJ DAR BRITTANY -audz.&īp.Tatjana Aktuganova

 

 


23,janvārī notika LKF Padomes sanāksme

Dienas kārtībā visu LKF komisiju atskaites par darbu 2015.gadā.

Ventspils Dzab sanāksmē pārstāvēja Inese Šroma, bet Diāna Blumerga pārstāvēja LKF Ciltslietu komisiju kā CLK vadītāja. Uz sanāksmi bija uzaicināti arī mūsu kluba biedri Sintija Neimane un Inga Cerbule.

1) Mācību komisija. Mācību darba klubos

Sintija Neimane tika apbalvota ar  LKF Atzinības rakstu par aktīvu darbu organizācijas labā. Pateicoties Sintijai, mūsu klubā beidzot sāk aktīvāk attīstīties dažādās sporta un apmācības aktivitātes.Sintija ir cilvēks, kurai pašai patīk mācīties un galvenais, ka Sintija prot iemācīt un ieinteresēt citus.

2)Izstāžu komisija. Tika novērtētas 2015.gada izstādes

Varam lepoties ar savu darbu! Tika nosauktas gada divas labākās izstādes VENTSPILS un OGRE! Izstādes, kuru organizācija atbilst CACIB līmenim!!!!!!

Paldies visiem,kas palīdzēja un strādāja,lai mēs sasniegtu tādu līmeni un LKF atzinību.Tas ir komandas darbs.Vislielākais paldies Marinai un Jekaterinai Parijenko  un Inesei Šromai!!

Mums tiek piedāvāts rīkot CACIB izstādi,bet pagaidām nesteigsimies ar to.  Nacionālā līmeņa izstādēm arī jābūt teicami organizētām.

3)Ciltslietu komisija.

LKF CLK ir izstrādājusi elektronisko versiju Audzētavas grāmatai. Elektroniskās veidlapas palīdzēs un atvieglos vaislas dokumentu aizpildīšanu. Elektroniskās veidlapas izmantos arī audzētāji un afiksa īpašnieki. Dokumenti palīdzēs veikt uzskaiti un statistiku jebkuram audzētājam.Ir izstrādāta Audzētavu un audzētāju apskates anketa.Tā sevī ietver visas prasības,kas ir noteiktas MK 266 Labturības noteikumos un LKF CR. Anketa atvieglos visiem audzētājiem pārbaudīt sava darba atbilstību šīm prasībām(dzīvnieku labturība,dokumentu sakārtošana....) Visi jaunie dokumenti tiks izsūtīti.

Inga Cerbule tika apbalvota ar LKF Atzinības rakstu  par profesionāli veiktu ciltsdarbu šķirnē.


GALA SHOW"Champion of champions 2016"

23.janvārī Igaunijā, Laitse Granitvilla

23.janvārī Igaunijā Laitse Granitvillā notika skaists pasākums " GALA SHOW Champion of Champions 2016". Bija...

Опубликовано Ventspils Animal Breeders Society (VDzAB) 27 января 2016 г.

Mūsējie!!! GALA SHOW "Champion of Champions 2016"

23.janvārī Granitvillā,Laitse Igaunijā.Latviju (LKF)šajā svinīgajā pasākumā pārstāvēja 9 skaistisuņi.Četri no šiem suņiem bija MŪSĒJIE (VDZAB).

1)Afgāņu kurts VENDI MAR DADDY'SSON (JEY) D.&D.Blumbergi

2) Austrālijas a/s HARMONY HILL'S FINANCIAL TIMES (BRISINGER) I.Cerbule

3) Levrete LUX LORAL NICOLINA NOBILE I.Grava-Tūrman&

K.Grava-Bārdiņa

4)Samojeds AMORE A PRIMA VISTA SMILING MIRACLE(AMORS)

A.Parijenko&K.Parijenko

Apsveicam visus ar piedalīšanos šajā skaisto suņu šovā!!!

Arī drusku veiksmes mūsējiem bija vairāk.No pirmās atlases,kad startē 30 suņi(15 pāri),tiek uz nākamo kārtu tikai 15 suņu,kas atkal izlozē tiek sadalīti pāros.Ekspertīzi katram sunim veic 3 tiesneši(katram sava gaume,un šķirnes prioritāte).Pēc pirmās atlases uz otro kārti tika izvirzīti 3 mūsu suņi(vienīgie noLatvijas)

JEY!!!! BRISINGERS!!!! AMORS!!!!

Mūsējie saka paldies svinīgā pasākuma organizatoriem,par draudzīgo un pozitīvo atmosfēru,kas valdīja šajā burvīgajā baltās ziemas vakarā Granītvillā.Paldies LKF par iespēju piedalīties un pārstāvēt Latviju šāda līmeņa pasākumā.

Paldies par skaistajiem foto Marianna Kanysheva

Mūsu biedru uzvaras Nacionālajās izstādēs Liepājā 2015.gada 5.un 6.decembrī
NORDIC WINNER 2015

LUX LORAL NICOLINA NOBILE

CACIB,BOB,NORDIC W'2015

FINNISH WINNER 2015

HARMONY HILL'S DARK HORSE 

CAC,CACIB,BOS,FIN W'2015Ventspils Dzab biedru rezultāti izstādē       Rīgas uzvarētājs 2015

  Veiksmīgi aivadīta liela starptautiska izstāde ar Rīgas uzvarētāja, Rīgas Junā uzvarētāja un Rīgas veterānu  titula piesķiršanu. Daudzi tituli tika musu kluba lieliskajiem suņiem ! Apsveicam visus titulu ieguvējus un arī tos, kas veiksmīgi izstādījā, bet titulus iegūs cita izstādē ! :-)  Mūsu kluba biedru suņu rezultāti šeit => 


Aizvadītas 2015.gada izstādes"Kurzemes kauss" un "Royal Canin kauss" 

Ventspils Dzab saka lielu paldies visiem izstādes dalībniekiem,līdzjutējiem,ģenerālsponsoram "Royal Canin", ringu darbinieku brigādei,visiem visiem,kas palīdzēja un atbalstīja šo pasākumu.
      Izstādes ekspertu vienbalsīgs vērtējums,ka izstāde ir izdevusies,viss noritējis ļoti raiti,No viņu puses arī liels paldies visai ringu darbinieku brigādei,kas strādājusi augstā profesionālā līmenī.Liels pārsteigums un gandarījums,redzēt un vērtēt ļoti daudz augsta līmeņa suņus un arī dalībnieku savstarpējo draudzīgo attieksmi.
Paldies Elizabetei Vītolai par raito komentēšanu. Arī daba mums visiem  dāvāja  kādu brīnumu -  DIVAS VARAVĪKSNES sestdien Besta laikā !!!!
Uz tikšanos nākamgad, Ventapils Dzab 30 gadu Jubilejas izstādē!!


VDZAB biedru rezultāti  2015.gada kluba rīktajās nacionālajās izstādēs pieejami šeit ==>>> 
Starptautiskā suņu izstāde "Petekspo 2015" 22.03.2015.

BEST IN SHOW!!!!!Uz goda pjedestāla divas vietas mūsējem!!!!!!!

BIS-II  HARMONY HILL'S FINANCIAL TIMES

Īpašniece Inga Cerbule,suni prezentē Inita Čīma

BIS-III  VENDI MAR DADDY'S SON

Īpašnieki Diāna&Dainis Blumbergi,suni prezentē Monta BērziņaStarptautiskā suņu izstāde 21.03.2015

Izstādes BEST IN SHOW uzvarētājs

HARMONY HILL'S FINANCIAL TIMES 

Īpašniece Inga Cerbule,suni prezentē Inita Čīma !!!!! Mēs ar saviem suņiem ne tikai piedalāmies izstādēs un sportā, bet arī radam prieku un vairojam labestību. 

Kopā ar saviem mīluļiem ciemojamies atbalsta centrā "Cimdiņš". 

Lebrons tiek rūpīgi saķemmētēts.
Lebrons tiek rūpīgi saķemmētēts.
 Latvijas kinoloģiskās federācijas  

Labākais izstāžu suns  TOP 2014

trešajā vietā -  

austrālijas aitusuns HARMONY HILL'S FINANCIAL TIMES (Brisingr)
īpašniece Inga Cerbule, hendlers Inita Čīma


 Latvijas Kinologiskajai Federācijai  40.gadu jubileja 

24.janvārī ,Rīgā,ļoti draudzīgā un izcili organizētā pasākumā pulcējās LKF klubu pārstāvji,aicinātie ārvalstu FCI klubu pārstāvji,daudzie apsveicēji,lai atzīmētu un nosvinētu LKF skaisto JUBILEJU!!!
Latvijas kinoloģiskā biedrība pēc saviem statūtiem, ir 1974,gadā dibinātās Rīgas pilsētas dzīvnieku audzētāju biedrības ,darba turpinātāja.Ļoti sirsnīgā atmosfērā,tika izstāstīta LKF vēsture,atzīmēti goda biedri un ar klusuma brīdi pieminēti aizsaulē aizgājušie LKF biedri un arī mūsu četrkājainie draugi,kas jau ir citos medību laukos.Tas ir ļoti patīkami,ka mēs to atceramies, jo tā ir mūsu kopējā vēsture...


LKF Jubilejas pasākumā,bija patīkami dzirdēt apsveicēju skaistos novēlējumus Federācijai un kubiem - mums visiem,un patiešām izjust lepnumu,ka esam  šīs organizācijas biedri.

Visskaļākos aplausus izpelnījās FCI oficiālais pārstāvis šajā  pasākumā Kari Jarvinen (Somija). Jarvinena kungs augstu novērtēja LKF darbību,atzīmējot,ka LKF ir viena no retajām FCI organizācijām, kas strādā ļoti godīgi un daudzos jautājumos var būt par piemēru citām FCI organizācijām.Patiešām tas ir ļoti nozīmīgs novērtējums mūsu visu kopīgajam darbam. Savas runas nobeigumā Kari Jarvinen nonāca pie slēdziena, ka tas ir pateicoties mūsu LKF stiprajām sievietēm :

LKF prezidentei, viceprezidentei 

un visām pārejām mūsu stiprajām un burvīgajām dāmām visos LKF klubos.

 Tāpēc apsveicam visas LKF klubu, biroja, komisiju "meitenes" un it īpaši LKF pezidenti par nenogurstošo enerģiju, laiku un mīlestību, kas tiek veltīta mūsu-  Latvijas - kinoloģijas attīstībai  un mūsu kopīgajam darbam!!!!


     Savā apsveikuma uzrunā LKF jubilejā Kari Jarvinen atzīmēja arī augsto līmeni,ko sasnieguši mūsu audzētāji, jo Latvijā dzimušie suņi uzvar prestižās izstādēs.Kari Jarvinen minēja divus piemērus,kas viņam palikuši atmiņā.Tika pieminēts Latvijā dzimis franču buldogs,kas viņa ekspertīzē lielā ,specializētā izstādē ieguvis BOB,un šā suņa kucēns kļuvis par labāko izstādes kucēnu!Apsveicam audzētāju!!!!!
Otrs piemērs tieši attiecas uz MŪSĒJIEM!!!
Kari Jarvinen izteica lielu atzinību ,ka viņam ir bijis gods vērtēt ,ļoti prestižā Zviedrijas izstādē "Swedish Winner 2013"(gandrīz 7000 dalībnieku) audzētavu konkursu.Milzīgā konkurencē par BEST in SHOW BREEDER uzvarētāju kļūst levrešu audzētava no LATVIJAS!!!VIņa respekts(latviski mēs teiktu: noņem cepuri audzētāju priekšā) un atzinība šai audzētavai,par sasniegto šķirnes augsto līmeni.(Mēs arī saprotam,ka ir atšķirība vinnēt ar vienu suni,vai uzvarēt tādā konkurencē ar audzētavu.)Man,kā kluba vadītājai,bija patīkams un negaidīts gandarījums ,ka savā uzrunā Kari Jarvinen,ka piemēru minēja MŪSĒJOS!!!Viņa runā netika nosaukta audzētava,bet bija skaidrs,ka tā ir "LUX LORAL "audzētava.Sazinājos ar vienu no audzētājām,un saņemu apstiprinājumu šim faktam.Tā patiešām ir bijusi vien no skaistākajām un nozīmīgākajām šīs audzētavas uzvarām.Es tomēr domāju,ka tā ir mūsu kopīgā,visu LKF audzētāju uzvara.

Lepojamies ar  Ingūnu un Kristīni!  

Paldies ,ka Jūs ar savu godīgo audzētāju darbu pārstāvat Ventspils klubu un LKF !!!!
Ventspils Dzab vadītāja Diāna Blumberga
Vasara- svētku laiks

Mūsu cilvēki ar saviem suņiem vasarā aktīvi piedalās dažādos pilsētu un pagastu svētkos, sporto un piedalās izstādēs. 

Skatiet foto no pasākumiem ŠEIT =>>Iespēja trenēties adžiliti

Adžiliti treniņi notiek Ventspils novada Zūru pagasta kultūras un sprota centrā.

Nodarbību laiki:

pirmdienās, otrdienās, trešdienās pl.19.00

          Nodarbības vada Raminta Žilinskaite

Pirms nodarbības piesakies pa  tel. 26672321 (Raminta)

 

Kas ir adžiliti ? - izlasi šeit =>