Marjatta Pylvānāinen-Suorsa (Somija) - šiperke suņu audzētāja un īpašniece. Ir audzējusi vācu aitusuņus, afgāņu kurtus, tibetas spanielus un terjerus, kā arī  kernterjerus. 1982. gadā ieguvusi ekspertes kvalifikāciju.


 

 

Dina Korna (Igaunija) - kolliju un šeltiju, kā arī papilonu, milzu šnauceru audzētāja. Ekspertes  kvalikfikācija saņemta 1975. gadā


 

 

Rita Kadiķe Skadiņa (Latvija)  ir vienmēr bijusi saistīta ar suņiem. Viss aizsākās 1982 gadā, kad Rita kļuva par anģļu kokerspaniela īpašnieci, kas bija viens no pirmajiem Latvijā. Kopš 2006. gada visu suņu šķirņu eksperte un katru gadu  tiesā vairāk kā 6000 dažādu šķirņu suņus visā pasaulē.

 

 

 

Viktoras Avtuško (Lietuva) ir  starptautiskais eksperts FCI, starptautiskais IPO tiesnesis, junioru hendleru eksperts un kopš 1991.gada veikmīgas šnauceru audzētavas "Nuo Braurybes" īpašnieks. 


 

 

Harto Stockmari (Somija)   ir vairāk kā 20 gadu pieredze gan austrālijas terjeru, dīrhaundu un pūdeļu audzēšanā, gan suņu tiesāšanā, viņš aktīvi darbojas dažādās asociācijās. Par ekspertu kļuva 1989. gadā.


 

Francesco di Paola Nuzzo (Itālija) dzīvo Romā. Jorkšīras terjeru, Maltas zīda sunīšu un  čivavu audzētājs kopš 1998. gada un beļģijas grifonu audzētājs kopš 2002. gada - audzētavas nosaukums "Music Velvet". FCI un ENCI eksperts kopš 2011. gada.