IZSTĀDES PROGRAMMA /SHOW SCHEDULE

Sestdiena, 03.09.2022 / Saturday, 03/09/2022

 

10:00      Ekspertīzes sākums / Beginning of judging

 

~15:30   Konkursi / Competitions

                Jauno hendleru sacensības / Junior handler competition

                10-13 gadi/8-13 years

                Eksperts – Aneta Dopierala    - Judge

                14-17 gadi/14-17 years

                Eksperts – Aneta Dopierala     - Judge

                Pāru konkurss/Couple class

                Eksperts – Beata Petkeviča     - Judge

                Audzētavu konkurss/Breeder’s group

                Eksperts – Ernestas Balsiukas   - Judge

                Pēcnācēju konkurss/Progeny group

                Eksperts – Ernestas Balsiukas      - Judge

                Labākais mazulis / The Best Baby

Eksperts – Inga Siil        - Judge

Labākais kucēns / The Best Puppy

                Eksperts – Aneta Dopierala      - Judge

                Labākais veterāns / The Best Veteran

                Eksperts – Jose Tomas Delgado Cabezas    - Judge

                Grupa 0 / Group 0

                Eksperts – Beata Petkeviča     - Judge

Grupa 1 / Group 1

                Eksperts – Lars Tomas Rohlin     - Judge

                Grupa 2 / Group 2

                Eksperts – Maite Gonzalbo Lorenzo   - Judge

                Grupa 3 / Group 3

                Eksperts – Benjamin Sanchez Garcia  - Judge

                Grupa 4 / Group 4

                Eksperts – Inga Siil  - Judge

                Grupa 5 / Group 5

                Eksperts – Jose Tomas Delgado Cabezas   - Judge

                Grupa 6 / Group 6

                Eksperts – Ernestas Balsiukas    - Judge

                Grupa 7 / Group 7

                Eksperts – Benjamin Sanchez Garcia  - Judge

                Grupa 8 / Group 8

                Eksperts – Inga Siil  - Judge  

                Grupa 9 / Group 9

                Eksperts – Ernestas Balsiukas   - Judge

                Grupa 10 / Group 10

                Eksperts – Benjamin Sanchez Garcia - Judge

 

Best-In-Show     Eksperts – Jose Tomas Delgado  - Judge

 


HENDLERU KONKURSS / HANDLER COMPETITION

Eksperts – Aneta Dopierala  - Judge

10 - 13 gadi

 711

Alise Šemeta

- 13 gadi

 712

Elzė Kaminskaitė

- 13 gadi

 713

Ernests Benkens

- 13 gadi

 714

Marta Dovāne

- 12 gadi

 715

Ralfs Kiršentāls

- 13 gadi

14 - 17 gadi

 716

Agnija Morozova

- 17 gadi

 717

Ance Gercāne

- 17 gadi

 718

Elizabeth Volodina

- 17 gadi

 719

Ksenija Čuhaldina

- 14 gadi

 720

Linda Puriņa

- 17 gadi

 721

Marite Elīza Karpovska

- 15 gadi

 722

Patrīkija Dravante

- 15 gadi

 723

Ralfs Montvids

- 16 gadi

 724

Upė Žalevičiūtė

- 14 gadi

 725

Valērija Kirjušova

- 15 gadi


PĀRU KONKURSS / COUPLE COMPETITION

Eksperts – Beata Petkeviča – Judge

726

Melnais terjers
Tchiorny Terrier

BATAR DETI ARBATA
DETI ARBATA FREESIA

Babula O.
(Latvija)

727

Veimārietis (īsspalvains)
Weimaraner(kurzhaarig)

NIKKO NEVORS STELLA GRISEO
SILVER FALKON BETTY

Buša D.
(Latvija)

728

Beļģu aitu suns (Grūnendals)
Chien de Berger Belge (Groenendaler)

VALOISAN AAMUN KAJO
VALOISAN AJAN USVA

Lindén R.
(Finland)

729

Jaunskotijas pīļu retrīvers
Nova Scotia Duck Tolling Retriever

SHAGGY TOLLERS LOVE YOU ANYWAY
HAPPINES OF LOVE DE ANRIT

Strazdiņa I.
(Latvija)

730

Amerikāņu Stafordšīras terjers
American Staffordshire Terrier

AMYRIS BISBOOM
ABBY GABBY BISBOOM

Golubevs A.&Totiašvili T.
(Latvija)

731

Siba
Shiba

DAIGOROUMARU GO SHIKOKU SUEHIROAN
MAMI GO SHIKOKU SUEHIROAN

Bies T.
(Finland)

732

Angļu kokerspaniels
English Cocker Spaniel

KING OF DREAM SEASON'S MYSTERY
ADASTRA BEAUTI QUEEN MILAMAGIJA

Znotiņa A.
(Latvija)

733

Papilons
Papillon

PRINCE FLYING GRACIA
FLYING GRACIA VIVA VICTORIA

Skakuna B.&Romanovska G.
(Latvija)

734

Papilons
Papillon

POCO LOCO DE COSTALINA
OPTIMIZMO LAVA LEE-LOO

Zilinskaite R.
(Latvija)


735

Falene
Phalene

DOLLBABIES MISHKA MAKE MY DAY
DOLLBABIES ABELLE ART OF ELEGANCE

Fraimane I.
(Latvija)

736

Velsas korgijs pembroks
Welsh Corgi Pembroke

CORGALAS LOKI OF ASGARD
DAME FOX LOVE POETRY ERA TO CORGALAS

Björkman E.
(Finland)

737

Lhasas apso
Lhasa Apso

COLOMBIAN FRIEND'S PEPPERONCINI
COLOMBIAN FRIEND'S CHARAPITA

Isaksson I.
(Finland)


AUDZĒTAVU KONKURSS /BEST BREEDER'S GROUP

Eksperts – Ernestas Balsiukas – Judge

738

Afgāņu kurts
Afghan Hound

VENDI MAR

Blumberga D.&Blumbergs D.
(Latvija)

739

Samojedu suns
Samoiedskaia Sobaka

SMILING MIRACLE

Parijenko J.
(Latvija)

740

Ungāru vižla (īsspalvainais)
Rovidszörü Magyar Vizsla

BELLALOTTE CANE

Pālena D.
(Latvija)

741

Ungāru vižla (īsspalvainais)
Rovidszörü Magyar Vizsla

TURMERIC

Rumjanceva D.
(Latvija)

pēcnāceju konkurss/ progeny COMPETITION

Eksperts – Ernestas Balsiukas – Judge

742

Ungāru vižla (īsspalvainais)
Rovidszörü Magyar Vizsla

SALDOZO PRIEKS PRINCESE PEPILOTTA

Rumjanceva D.&Rumjancevs Ē.
(Latvija)