IZSTĀDES PROGRAMMA/SHOW SCHEDULE

Svētdiena, 04.09.2022 / Sunday, 04/09/2022

09:00      Ekspertīzes sākums / Beginning of judging

 

~14:30   Konkursi / Competitions

                Jauno hendleru sacensības / Junior handler competition

                10-13 gadi/8-13 years

                Eksperts – Maite Gonzalbo Lorenzo                               - Judge

                14-17 gadi/14-17 years

                Eksperts – Mite Gonzalbo Lorenzo                                 - Judge

                Pāru konkurss/Couple class

                Eksperts – Lars Tomas Rohlin                                          - Judge

                Audzētavu konkurss/Breeder’s group

                Eksperts – Inga Siil                                                              - Judge

                Pēcnācēju konkurss/Progeny group

                Eksperts – Inga Siil                                                              - Judge

Labākais mazulis / The Best Baby

Eksperts – Maite Gonzalbo                                               - Judge

Labākais kucēns / The Best Puppy

                Eksperts – Inga Siil                                                              - Judge

                Labākais veterāns / The Best Veteran

                Eksperts – Benjamin Sanchez Garcia                              - Judge

                Grupa 0 / Group 0

                Eksperts – Jose Tomas Delgado Cabezas                      - Judge

Grupa 1 / Group 1

                Eksperts – Jose Tomas Delgado Cabezas                      - Judge

                Grupa 2 / Group 2

                Eksperts – Benjamin Sanchez Garcia                              - Judge

                Grupa 3 / Group 3

                Eksperts – Maite Gonzalbo Lorenzo                               - Judge

                Grupa 4 / Group 4

                Eksperts – Maite Gonzalbo Lorenzo                               - Judge

                Grupa 5 / Group 5

                Eksperts – Lars Tomas Rohlin                                          - Judge

                Grupa 6 / Group 6

                Eksperts – Jose Tomas Delgado Cabezas                      - Judge

                Grupa 7 / Group 7

                Eksperts – Jose Tomas Delgado Cabezas                      - Judge

                Grupa 8 / Group 8

                Eksperts – Aneta Dopierala                                               - Judge  

                Grupa 9 / Group 9

                Eksperts – Inga Siil                                                              - Judge

                Grupa 10 / Group 10

                Eksperts – Lars Tomas Rohlin                                          - Judge

 

 

Best-In-Show    Eksperts – Benjamin Sanchez Garcia  - Judge


HENDLERU KONKURSS /HANDLER COMPETITION

Eksperts – Maite Gonzalbo Lorenzo - Judge

10 - 13 gadi

 681

Alise Šemeta

- 13 gadi

 682

Artjoms Marinins

- 12 gadi

 683

Elizabete Liepiņa

- 11 gadi

 684

Elzė Kaminskaitė

- 13 gadi

 685

Ernests Benkens

- 13 gadi

 686

Marta Dovāne

- 12 gadi

 687

Ralfs Kiršentāls

- 13 gadi

14 - 17 gadi

 688

Agnija Morozova

- 17 gadi

 689

Ance Gercāne

- 17 gadi

 690

Elizabeth Volodina

- 17 gadi

 691

Ksenija Čuhaldina

- 14 gadi

 692

Linda Puriņa

- 17 gadi

 693

Marite Elīza Karpovska

- 15 gadi

 694

Patrīkija Dravante

- 15 gadi

 695

Ralfs Montvids

- 16 gadi

 696

Upė Žalevičiūtė

- 14 gadi

 697

Valērija Kirjušova

- 15 gadi


PĀRU KONKURSS / COUPLE COMPETITION

Eksperts – Lars Tomas Rohlin – Judge

698

Melnais terjers
Tchiorny Terrier

BATAR DETI ARBATA
DETI ARBATA FREESIA

Babula O.
(Latvija)

699

Veimārietis (īsspalvains)
Weimaraner(kurzhaarig)

NIKKO NEVORS STELLA GRISEO
SILVER FALKON BETTY

Buša D.
(Latvija)

700

Jaunskotijas pīļu retrīvers
Nova Scotia Duck Tolling Retriever

SHAGGY TOLLERS LOVE YOU ANYWAY
HAPPINES OF LOVE DE ANRIT

Strazdiņa I.
(Latvija)

701

Amerikāņu Stafordšīras terjers
American Staffordshire Terrier

AMYRIS BISBOOM
ABBY GABBY BISBOOM

Golubevs A.&Totiašvili T.
(Latvija)

702

Angļu kokerspaniels
English Cocker Spaniel

KING OF DREAM SEASON'S MYSTERY
ADASTRA BEAUTI QUEEN MILAMAGIJA

Znotiņa A.
(Latvija)

703

Siba
Shiba

DAIGOROUMARU GO SHIKOKU SUEHIROAN
MAMI GO SHIKOKU SUEHIROAN

Bies T.
(Finland)

704

Papilons
Papillon

PRINCE FLYING GRACIA
FLYING GRACIA VIVA VICTORIA

Skakuna B.&Romanovska G.
(Latvija)

705

Papilons
Papillon

POCO LOCO DE COSTALINA
OPTIMIZMO LAVA LEE-LOO

Zilinskaite R.
(Latvija)

706

Falene
Phalene

DOLLBABIES MISHKA MAKE MY DAY
DOLLBABIES ABELLE ART OF ELEGANCE

Fraimane I.
(Latvija)

707

Lhasas apso
Lhasa Apso

COLOMBIAN FRIEND'S PEPPERONCINI
COLOMBIAN FRIEND'S CHARAPITA

Isaksson I.
(Finland)


AUDZĒTAVU KONKURSS / BEST BREEDER'S GROUP

Eksperts – Inga Siil – Judge

708

Afgāņu kurts
Afghan Hound

VENDI MAR

Blumberga D.&Blumbergs D.
(Latvija)

709

Samojedu suns
Samoiedskaia Sobaka

SMILING MIRACLE

Parijenko J.
(Latvija)

710

Ungāru vižla (īsspalvainais)
Rovidszörü Magyar Vizsla

TURMERIC

Rumjanceva D.
(Latvija)


PĒCNĀCĒJU KONKURSS / PROGENY COMPETITION

Eksperts – Inga Siil – Judge

711

Ungāru vižla (īsspalvainais)
Rovidszörü Magyar Vizsla

SALDOZO PRIEKS PRINCESE PEPILOTTA

Rumjanceva D.&Rumjancevs Ē.
(Latvija)