"KURZEME WINNER 2017"09.09.2017


                              1.Rings  Anca GIURA (RO)

Akita/Akita

AMBER YULE TSURUGI (jun.cl)-1/3  O.Kraule

 

Basenži/Basenji

NASLEDIYE ETERA TAIGA TIGER LILLY (open cl.)-1/4 G.Priede&Ž.Verhuša

DIVINITI AMBER SUN (ch.cl.)-1/2/4 CQ J.Kuzņecova

HOLLY AMBER SUNRISE (ch.cl.)- 1/1/2  CQ G.Priede&Ž.Verhuša

 

Samojeds/Samoiedskaia Sobaka

KENVENTAKI ORCHID DREAM (Puppy cl,)-PP1,The Best Pyppy Winner !!!!!!! D.Vibule

SILVERWHITE SHINE KENVENTAKI BOSS (jun.cl.)-1/1/2,PP, JCAC,Kurzeme JW'17   R.Kārkliņa

SMILING MIRACLE HAPPY SKY (interm.cl)- 1/1/4 CQ     R.Jefimova 

SMILING MIRACLE DIE HARD (ch.cl.)- 1/1/3CQ J.Parijenko&I.Tilgale

KENVENTAKI NEVER LOST FAITH (jun.cl)-1/1/2 PP, JCAC,Kurzeme JW'17 audz.R.Kārkliņa

KENVENTAKI ICE-CREAM CLOUDBERRY (ch.cl)-1/2/3 CQ D.Vibule

SMILING MIRACLE GOLDEN EDITION(ch.cl)-1/1/1 CQ, BOO,Kurzeme W'17 M.&J.Parijenko

AURELIA SMILING MIRACLE (vet.cl.)-1/1/4 CQ, Vet.BIS,Kurzeme VW'17  M.&J.Parijenko

 

                                     2.Rings Elžbieta CHWALIBOG (PL)

Angļu kokerspaniels/English Cocker

F.B.I. BLEPER'S (vet.cl)-1/1/2 PP,Kurzeme VW'17  R.Turka

BELLA DIVA MY DREAM (vet.cl)-1/1/2PP, Kurzeme VW'17,Vet.BIS V.Bricis

 

Austrālijas aitu suns/Australian Shepherd

DARK FIGHTER AKELLA (baby cl.)-1  A.Berks

SENTIKKI RĪGAS TIMES (jun.cl)-2     V.Rībens

PROPWASH HONEY RIDER (interm.c.)-1/1/1 CQ, CAC,BOO,Kurzeme W'17

I.Cerbule

 

Šiba/Shiba

UMISATI-BIKO GO MONOGATARI (ch.cl.)-1/1/1 CQ BOB,Kurzeme W'17 V.Filatovs

 

                              3.Rings Valeria BOBIKOVA (RU)

Šeltijs/Shetland Sheepdog

SUNNY WIND INTERNATIONAL BRAND (jun.cl.)- 2  I.Priede

ICE BEAUTY AUKSINE ŽVAIGŽDE (open.cl.) -1/1/1 CQ,BOO,Kurzeme W'17 N.Baltiņa

 

Austrumeiropas aitu suns/Vostochno Evropeiskaya Ovcharka

SVITIAZ IZ TSNYANSKOI OHOTY (open.cl)-1/1/3 CQ ,CAC  A.Gineļa

 

Garspalvainais kollijs/Collie Rough

UNEXPLAINED MYSTERY IN BLUE SILIPON VALAGUENTA (open cl.)-disqualification  A.Vitoļska

WICANI THE BLACK  MAGE (vet.cl.)-1/1/3 PP, V CAC,Vet.BIS ,Kurzeme VW'17 A.Vitoļska

ALHENIUL MIRANDA (jun.cl)-1/1/2 PP, JCAC,Kurzeme JW'17 A.Vitoļska

GODLIKE DOLPHIN LUCH MODEL (open.cl)-1/2/3 CQ,  A.Vitoļska

 

Velsas korgijs(pembroks)/Welsh Corgi(Pembroke)

AMBERYNLEA CHANCE IN TIME (open.cl)-1/1/2 CQ,   Kurzeme W'17 O Pakule

FAIRY'S GIFT ZODIAC STAR (open.cl.)-1/1/1 CQ. CAC,BOO.Kurzeme W'17  I.Labdzere

 

                               4.RINGS  Massimo INZOLI (IT)

Gludspalvainais Retrīvers/Flat-Coated Retriever

STENVEYZ HAVANA WIDOWS (jun.cl)- 3  Z.Zvejniece

 

Sprogainais Retrīvers/Curly-Coated Retriever

LAGUNA LOVE ASTI AMBITIOUS (ch.cl.)-1/1/1 CQ,BOB,KURZEME W'17 BIG-3  Linda Damane -Mārtinsone

 

Velsas springerspaniels/Welsh Springer Spaniel

REDSPRINGS ELEN HUD (open cl.)-2   V.Vinokurovs

 

Leonbergers/Leonberger

KIM VON DER OSNITZ (Puppy cl.)-1/1 PP Best puppy L.Rupeika

FOLLOW ME IF YOU CAN OF NEW WIND (open.cl.)-1/1 R.Turka

ALDIBARA'S ENJOYING HEINEKEN BEER (ch.cl.)-1/1 R.Turka

MELISSA SIDRA (ch.cl) -1/1  S.Jaunsproģe

 

Tibetas mastifs/Do-Khyi

DOMMICHANG ENCHEN QUAN (ch.cl)-2 D.Jakovicka

 

Melnais terjers/Tchiorny Terrier

CENTER VNIMANIA OT ZENITSA OKA (open.cl.)-1/1/1 CQ,BOO,Kurzeme W'17  V.Golovčenko

MELODIYA VESNY EVRAZIA (jun.cl)-1/1/1 PP.BOB.Kurzeme JW'17 

V.Golovčenko

 

Miniatūrais šnaucers(p/s)/Schnauzer (p/s)

HILDEBERT'S VICTORY (ch.cl)-1/1  I.Lancmane

HILDEBERT'S DO THE BEST (jun.cl)-2 I.Lancmane

HILDEBERT'S BEAUTY CAROLINE (vet.cl.)- 1/1/1 PP,BOB, Kurzeme VW'17,Vet.BIS   I.Lancmane

 

Pundurpinčers/Zwergpinscher

GABBI SLAVENTO WINNER(open.cl)-3 L.Lapiņa

                                        

                                 5.RINGS  Gūnther EHRENREICH (AT)

Pekinietis/Pekingese

NERO SHINESEDREAMDOG IMPERIAL FLUFFY(interm.cl)-1/1/1  CQ,BOO,Kurzeme W'17   I.Šroma

ĶĪNAS KRIZANTĒMA TINGA LINGA (ch.cl.)-1/1/1 CQ,BOB,Kurzeme W'17 L.Lapiņa

 

Vipets/Whippet

LANCAR DREAM IMPERIAL (jun.cl)-1/1/2 PP.JCAC,Kurzeme JW'17 I.Pastare

 

Ņūfaundlendietis/Newfoundland

ZVEZDNIJ DAR BRITTANY (open.cl)-1/1/1 CQ,BOO,Kurzeme W'17 T.Aktuganova

 

Pireneju kalnu suns/Chien de Montagne des Pyrenees

TIBORS DOMAINE GROBINA (ch.cl.)-1/1/1 CQ,BOB,Kurzeme W'17

A.Dubina

 

 Greihaunds/Greyhound

SIR SIEGWARD GRAITUS (jun.cl.)-1/1/1 PP,BOB,Kurzeme JW'17,BIG-1,BEST in Show 3  M.&A.Plūmes

 

Salūki/Saluki

CLAIR RENAISSANCE IL BAHARA(ch.cl)-1/1/2 CQ,Kurzeme W'17 V.Bursakovska

AL-SHEN ELHAMA (vet.cl.)-1/1/1 PP.Kurzeme VW'17.BOB.BIG-4.VET BIS-3 V.Bursakovska

 

Afgāņu kurts/Afghan Hound

VENDI MAR GOLDEN EVENING STAR (baby cl.)-1/1/2 PP D.&D.Blumbergi

VENDI MAR GOLDEN NATARAJA LORD(baby cl.)-1/2 PP M.Matroze

VENDI MAR GOLDEN NEELAKANTA LORD (baby cl.)-1/3 PP M.Matroze

VENDI MAR GOLDEN GIFT FROM HEAVEN (baby cl.)-1/3 PP D.&D.Blumbergi

VENDI MAR GOLDEN HEAVENLY DREAM(baby cl.)-1/1/1 PP, BEST BABY -3   D.&D.Blumbergi

VENDI MAR GOLDEN SUNRISE WHISPER (baby cl.)-1/1/2 PP D.&.Blumbergi

VENDI MAR DADDY'S SON (ch.cl.)-1/1/1 CQ,BOB,KurzemeW'17,BIG-3 D.&D.Blumbergi

HOLLYWOOD HILLS A TOUCH OF FREEDOM(open cl.)-1/1/2 CQ M.Bērziņa

 

Krievu kurts/Barzaia

RUSSKIY AZART BARS NEARCO TURMALINE (open cl.)-1/1/1 CQ, BOB, Kurzeme W'17 ,BIG-2   V.Puskovs

  

                                           6.rings  Ištvan Csik (DE)

Franču buldogs/Bouledogue Francais

MEAFITON FERGUS FARELL (open cl.)-1/1/3 CQ G.Ķīle-Sisene

Pundurpūdelis/Caniche Nain

KUDRYAVYI GNOM IGRIVAYA SHALUNIA (interm.cl)-1/1/1 CQ,CAC,

BOB,Kurzeme W'17  O.Kalniņa

 

 Bišons frizē/Bichon a Poil Frise

APHRODITE'S REFLECTION EYES TOUCH (open cl.)-1/1/2 CQ D.Indriksone

BIG-BUDDY DOLCE VITA'S (ch.cl.)-1/1/1 CQ,BOB,Kurzeme W'17 D.Indriksone

Papilons/Papillon

SHAKIRA (ch.cl.)-1/1/2 Kurzeme W'17 R.Žilinskaite

ZARA (vet.cl.)-1/1/3 PP,VCAC,Kurzeme VW'17 R.ŽIlinskaite

 

Kavaliera karaļa Čārlza spaniels/Cavalier King Charles Spanieel

KONNERY ELEGANCIJOS KRISTALAS (jun.cl.)-1/1/1 PP,JCAC,BOB.Kurzeme JW'17  N.Kirsanova

                                     

                        7.rings Dainora SUDEIKIENE (LT)

Vācu dogs/Deutsche Dogge

DZHORDANO DIEGO (ch.cl.)-1/1/1 CQ,BOB,KURZEME W'17  T.Ciganova

 

Īru seters/Irish Setter

VILSON GARDSAOIR WOLHUN (ch.cl.)-1/1/1 CQ,BOB,Kurzeme W'17

BIG-4  A.Ozoliņa

 

Īsspalvainais taksis/Dachshund Kurzhaar

JENNIFER GLŪCKLICHE HUND (ch.cl.)-1/1/4 CQ L.Sokolovska

KANTRI PARK'S FOLLOW ME (vet.cl.)-1/1/5 PP,Vet. BIS,Kurzeme VW'17

L.Sokolovska

     

KONKURSI

Izstādes trešais skaistākais suns!!! BEST IN SHOW 3 !!!!

Greihaunds

SIR SIEGWARD GRAITUS audz.&īp.M.&A.Plūmes 

 

Izstādes skaistākais kucēns!!! THE BEST PUPPY WINNER!!!!

KENVENTAKI ORCHID DREAM (audz.R.Kārkliņa īp.D.Vibule)

 

The BEST IN Group X

BIG 1 Greihaunds SIR SIEGWARD GRAITUS (audz.&īp.M.&A.Plūme)

BIG-2 Krievu kurts RUSSKIY AZART BARS NEARCO TURMALINE

(īp.V.Puskovs)

BIG-3 Afgāņu kurts VENDI MAR DADDY'S SON

(audz.&īp.D.&D.Blumbergi)

BIG-4 Salūki AL-SHEN ELHAMA (īp.V.Bursakovska)

 

The BEST IN GROUP VIII

BIG-3 Sprogainais Retrīvers LAGUNA LOVE ASTI AMBITIOUS 

(īp.L.Damane-Mārtinsone)

 

The BEST IN GROUP VII

BIG-4 Īru seters VILSON GARDSAOIR WOLHUN (īp.A.Ozoliņa)

 

The BEST VETERAN

BIS-3 Salūki AL-SHEN ELHAMA(V.Bursakovska)

 

The BEST PUPPY 

BEST-1 Samojeds KENVETAKI ORCHID DREAM (īp.D.Vibule)

 

The BEST BABY

BEST-3 Afgāņu kurts VENDI MAR GOLDEN HEAVENLY DREAM 

(audz,&īp.D.&D.Blumbergi)

Konkursi

Audzētavas 3 Vieta

 Samojeds " SMILING MIRACLE"( J.Parijenko)

Pāri 4 Vieta

Melnais terjers CENTER VNIMANIA OT ZENITSA OKA X MELODIYA VESNY EVRAZIA (V.Golovčenko)

Jauno hendleru konkurss  1 Vieta

Marta Kaņepe & afgāņu kurts VENDI MAR DADDY'S SON

 

"VENTSPILS KAUSS 2017"10.09.2017

                                                      1.Rings  Anca GIURA (RO)

 

Kavaliera karaļa Čārlza spaniels/Cavalier King Charles Spanieel

 

KONNERY ELEGANCIJOS KRISTALAS (jun.cl.)-1/1/2 PP JCAC N.Kirsanova

 

Pundurpūdelis/Caniche Nain

 

KUDRYAVYI GNOM IGRIVAYA SHALUNIA (interm.cl)-1/1/1 CQ,CAC,

BOB O.Kalniņa

 

Šeltijs/Shetland Sheepdog

SUNNY WIND INTERNATIONAL BRAND (jun.cl.)- 1/1/3 CQ  I.Priede

 

ICE BEAUTY AUKSINE ŽVAIGŽDE (open.cl.) -1/1/1 CQ,BOO N.Baltiņa

 

Austrālijas aitu suns/Australian Shepherd

SENTIKKI RĪGAS TIMES (jun.cl)-1/1/2 PP,JCAC    V.Rībens

PROPWASH HONEY RIDER (interm.c.)-1/1/1 CQ, CAC,BOB,BIG-2

 

I.Cerbule

 

Garspalvainais kollijs/Collie Rough

UNEXPLAINED MYSTERY IN BLUE SILIPON VALAGUENTA (open cl.)-disqualification  A.Vitoļska

WICANI THE BLACK  MAGE (vet.cl.)-1/1/2 PP, V CAC,Vet.BIS  A.Vitoļska

ALHENIUL MIRANDA (jun.cl)-1/1/2 PP, JCAC  A.Vitoļska

 

GODLIKE DOLPHIN LUCH MODEL (open.cl)-1/4  A.Vitoļska

 

                                 2.Rings Elžbieta Chwalbog (PL)

 

Austrumeiropas aitu suns/Vostochno Evropeiskaya Ovcharka

 

SVITIAZ IZ TSNYANSKOI OHOTY (open.cl)-1  A.Gineļa

 

Ņūfaundlendietis/Newfoundland

 

ZVEZDNIJ DAR BRITTANY (open.cl)-1/1/1 CQ,BOB,BIG-5  T.Aktuganova 

 

Leonbergers/Leonberger

KIM VON DER OSNITZ (Puppy cl.)-1/1 PP Best puppy L.Rupeika

FOLLOW ME IF YOU CAN OF NEW WIND (open.cl.)-1/1/1 CQ,BOB R.Turka

ALDIBARA'S ENJOYING HEINEKEN BEER (ch.cl.)-1/1/2 CQ R.Turka

 

MELISSA SIDRA (ch.cl) -1/1/1 CQ,BOO  S.Jaunsproģe

 

Velsas korgijs(pembroks)/Welsh Corgi(Pembroke)

AMBERYNLEA CHANCE IN TIME (open.cl)-1/2    O Pakule

 

FAIRY'S GIFT ZODIAC STAR (open.cl.)-1/1/3 CQ. I.Labdzere

 

                               3.Rings  Valeriya Bobikova (RU)

 

 Greihaunds/Greyhound

 

SIR SIEGWARD GRAITUS (jun.cl.)-1/1/1 PP,BOB,BIG-1  M.&A.Plūmes

Vipets/Whippet

 

LANCAR DREAM IMPERIAL (jun.cl)-1/2      I.Pastare

 

Īru seters/Irish Setter

VILSON GARDSAOIR WOLHUN (ch.cl.)-1/1/1 CQ,BOB,BIG-2  A.Ozoliņa

 

Krievu kurts/Barzaia

 

RUSSKIY AZART BARS NEARCO TURMALINE (open cl.)-1/1/1 CQ, BOB,BIG-2   V.Puskovs

 

 

Afgāņu kurts/Afghan Hound

VENDI MAR GOLDEN EVENING STAR (baby cl.)-1/2 PP D.&D.Blumbergi

VENDI MAR GOLDEN NATARAJA LORD(baby cl.)-1/3 PP M.Matroze

VENDI MAR GOLDEN NEELAKANTA LORD (baby cl.)-1/1/1 PP BIS Baby  Matroze.M

VENDI MAR GOLDEN GIFT FROM HEAVEN (baby cl.)-1/2 PP

D.&D.Blumbergi

VENDI MAR GOLDEN HEAVENLY DREAM(baby cl.)-1/1/1 PP, BEST BABY -3   D.&D.Blumbergi

VENDI MAR GOLDEN SUNRISE WHISPER(baby cl.)-1/1/2 PP D.&D.Blumbergi

VENDI MAR DADDY'S SON (ch.cl.)-1/1/1 CQ,BOB,BIG-3 D.&D.blumbergi

HOLLYWOOD HILLS A TOUCH OF FREEDOM(open cl.)-1/1/2 CQ M.Bērziņa

                              4.Rings   Massimo INZOLI (IT)

  Akita/Akita

AMBER YULE TSURUGI (jun.cl)-2 O.Kraule

 

 

Basenži/Basenji

NASLEDIYE ETERA TAIGA TIGER LILLY (open cl.)-1/3 G.Priede&Ž.Verhuša

DIVINITI AMBER SUN (ch.cl.)-1/1/2 CQ J.Kuzņecova

HOLLY AMBER SUNRISE (ch.cl.)- 1/2/4  CQ G.Priede&Ž.Verhuša

 

 

Samojeds/Samoiedskaia Sobaka

KENVENTAKI ORCHID DREAM (Puppy cl,)-1/1   D.Vibule

SILVERWHITE SHINE KENVENTAKI BOSS (jun.cl.)-1/1/4,PP  R.Kārkliņa 

SMILING MIRACLE DIE HARD (ch.cl.)- 1/1/1CQ ,BOB,BIG-3 J.Parijenko&I.Tilgale

KENVENTAKI NEVER LOST FAITH (jun.cl)-1/1  audz.R.Kārkliņa

KENVENTAKI ICE-CREAM CLOUDBERRY (ch.cl)-1/3  D.Vibule

SMILING MIRACLE GOLDEN EDITION(ch.cl)-1/1/1 CQ, BOO J.&M.Parijenko

AURELIA SMILING MIRACLE (vet.cl.)-1/1/2 PP, Vet.BIS-5  M.&J.Parijenko

 

 Šiba/Shiba

GREY CARDINAL KAIYO (ch.cl.)-2  O.Filatova

                                

                                       5.Rings Gūnther Ehrenreich(AT)

 

Papilons/Papillon 

TORETTO CHARMANT HOLY (jun.cl.)-1/1/3 PP,JCAC,N,Jansone

SHAKIRA (ch.cl.)-1/2/4 CQ R.Žilinskaite

ZARA (vet.cl.)-1/1/5 PP,VCAC,BIS VET. R.ŽIlinskaite

 

 

 

 

 Bišons frizē/Bichon a Poil Frise

APHRODITE'S REFLECTION EYES TOUCH (open cl.)-1/1/2 CQ D.Indriksone

BIG-BUDDY DOLCE VITA'S (ch.cl.)-1/1/1 CQ,BOO,D.Indriksone

 

                                             6.Rings   Ištvan CSIK (DE)

 

Īsspalvainais taksis/Dachshund Kurzhaar

JENNIFER GLŪCKLICHE HUND (ch.cl.)-1/1/3 CQ L.Sokolovska

KANTRI PARK'S FOLLOW ME (vet.cl.)-1/1 L Sokolovska

 

Pekinietis/Pekingese

 

NERO SHINESEDREAMDOG IMPERIAL FLUFFY(interm.cl)-1/1/1 CQ,BOB   I.Šroma

 

                                         7.Rings  Dainora Sudeikiene (LT)

 

Velsas springerspaniels/Welsh Springer Spaniel

REDSPRINGS ELEN HUD (open cl.)-1/2   V.Vinokurovs

 

  Angļu kokerspaniels/ English Cocker

F.B.I.BLEPERS (vet.cl.)-1/1/1 PP,BOO R.Turka

BEATRICE ULTRA TONIKA (open cl.)-1/1  L.Viļuma

BELLA DIVA MY DREAM (vet,cl)-1/1/1 PP ,BOB,VET BIS , BIG-4 V.Bricis

 

Sprogainais Retrīvers/Curly-Coated Retriever

 

LAGUNA LOVE ASTI AMBITIOUS (ch.cl.)-1/1/1 CQ,BOB,BIG -3

L.Damane-Mārtinsone

 

Gludspalvainais Retrīvers/Flat-Coated Retriever

 

STENVEYZ HAVANA WIDOWS (jun.cl)- 1/2  Z.Zvejniece

 

   

Pireneju kalnu suns/Chien de Montagne des Pyrenees

TIBORS DOMAINE GROBINA (ch.cl.)-1/1/1 CQ,BOB,A.Dubina

 

 

Tibetas mastifs/Do-Khyi

DOMMICHANG ENCHEN QUAN (ch.cl)-1/1 D.Jakovicka 

                                  

Melnais terjers/ Tchiorny Terrier

CENTER VNIMANIA OT ZENITSA OKA (open.cl.)-1/1/1 CQ,BOO  V.Golovčenko

MELODIYA VESNY EVRAZIA (jun.cl)-1/1/1 PP.BOB V.Golovčenko

 

Pundurpinčers/Zwergpinscher

 

GABBI SLAVENTO WINNER(open.cl)-1/3 L.Lapiņa

 

 

 

KONKURSI

 

Pāri 4 vieta

Melnais terjers

CENTER VNIMANIA OT ZENITSA OKA X MELODIYA VESNY EVRAZIA   V.Golovčenko

 

Audzētavas 3 vieta

"SMILING MIRACLE'J.Parijenko

 

 The BEST IN GROUP X

BIG-1 Greihaunds SIR SIEGWARD GRAITUS audz.&īp.M.&A.Plūme

BIG-2 Krievu kurts RUSSKIY AZART BARS NEARCO TURMALINE

ip.V.Puskovs

BIG-3 Afgāņu kurts VENDI MAR DADDY'S SON audz.&īp.D.&D.Blumbergi

 

The BEST IN GROUP VIII

BIG-3 Sprogainais Retrīvers LAGUNA LOVE ASTI AMBITIOUS īp.L.Damane-Mātinsone

BIG-4 Angļu kokerspaniels BELLA DIVA A MY DREAM īp.V.Bricis

 

The BEST IN GROUP VII

BIG-2  Īru seters VILSON GARDSOIR WOLHUN īp.A.Ozoliņa

 

The BEST IN GROUP V

BIG-3 Samojeds SMILING MIRACLE DIE HARD īp.J.Parijenko&I.Tilgale

 

The BEST IN GROUP II

BIG-5 Ņūfaundlendietis ZVEZDNIJ DAR BRITTANY audz.&īp.T.Aktuganova

 

The BEST IN GROUP I

BIG-2 Austrālijas aitu suns PROPWASH HONEY RIDER īp.I.Cerbule