ZOOEKSPO 2015, FCI Starptautiskā suņu izstāde "RĪGAS UZVARĒTĀJS"

Miniatūrais šnaucers(p/s)

HILDEBERT'S DREAM DESIGN -BOO,CACIB,Rīgas W'15  īp.I.Lancmane

HILDEBERT'S VICTORY -RCACIB  īp.I.Lancmane

HILDEBERTS'S BEAUTY  CAROLINE-VET BOB,Rīgas VET W'15,VETERAN BIS-3  īp.I.Lancmane

Krievu melnais terjers

CENTER VNIMANIA OT ZENITSA OKA -JCAC,Rīgas JW'15     īp.V.Golovčenko

Leonbergers

ALDIBARA'S ENJOYING HEINEKEN BEER-1/3   īp.R.Turka

MELISSA SIDRA- 1   īp.S.Jaunsproģe

Bordo dogs

SANDEVIO AUDREY AMI POUR LAVIE -JCAC,BOO,RīgasJW'15   īp.I.Ilenāne

Pundurpinčers

NAPOLEONO SKOUFIJ SLAVENTO WINNER-1PP,Labākais kucēns  a.Bileskalne

NAUMI STAR SLAVENTO WINNER-1PP  N.Maksimenko

SLAVJANKA SISI-RCACIB     N.Maksimenko

Samojeds

SMILING MIRACLE GOLDEN EDITION-1PP,Labākais kucēns,Kucēnu BIS-4  īp.J.&M.Parijenko

SMILING MIRACLE EMPIRE GOLD-1/1/ CQ  A.Čudnovska

AMORE A PRIMA VISTA SMILING MIRACLE-BOO,CACIB ,Rīgas W'15  īp.A.Parijenko

KENVENTAKI GREG IMPERIAL HENRY-1/2/4  CQ  īp.A.Lagzdiņš

KENVENTAKI JANE EYRE-1/2 CQ īp.A.Lagzdiņš

RADOST ZHIZNI IMPERIA OF SMILING MIRACLE-1/1/3 CQ   īp.J.&.M.Parijenko

AURELIA SMILING MIRACLE -1/3 CQ  īp.J.&M.Parijenko

KENVENTAKI ICE-CREAM CLOUDBERRY-1/2/2 CQ,RCACIB  īp.D.Vibule

Šiba

UMISATI _BIKO GO MONOGOTARI-BOB,CACIB,RīgasW'15  īp.V.Filatovs

GREY CARDINAL KAIYO- JCAC,Rīgas JW'15,BOO  īp.O.Filatova

Basenži

HOLLY AMBER SUNRISE-1/2/3 CQ īp.Ž.Verhuša&G.Priede

Īsspalvainais taksis

KANTRI PARK'S FOLLOW ME-VET BOB,RīgasVET W'15 īp.L.Sokolovska

Austrumeiropas aitu suns

BESTER ALMAZ BERKANA-1PP,labākais kucēns  īp.O.Tļevčēževs

Bišons frise

APHRODITE'S REFLECTION EYES TOUCH -1PP,Labākais kucēns, Kucēnu BIS-6  īp.D.Indriksone

BIG-BUDDY  DOLCE VITA'S -1/3  ip.D.Indriksone

Papiloni

ZARA - teicami, 1, īp.R.Žilinskaite

SHAKIRA-teicami, 2, īp.R.Žilinskaite

Afgāņu kurts

VENDI MAR DADDY'S SON-1/2 īp.D.&D.Blumbergi

Ungāru vižla

MAGASPARTI RUTINOS JATEK-VET CAC,VET BOB,Rīgas VET W'15 īp.K.Līdaka

Veimārietis

SALDOZO KALME KRISTOBALDO KOBALTS-1/1/1 JCAC,BOB,RīgasJW'15,BIG-2 īp.I.Straume

Īru sarkanais seters

VILSON GARDSAOIR WOLHUN-1/2/4 CQ  īp.A.Ozoliņa




5.septembris          KURZEMES KAUSS 

   KONKURSI

Jauno hendleru konkurss 8-13 gadi

Jekaterina Maksimenko- 5 vieta

Audzētavu konkurss

„Smiling Miracle”J.Parijenko -2 vieta

RINGI

Garspalvainais kollijs

Largo The Legend Continues (A.Vitoļska) jun.kl. 1/1

Wicani The Black Mage (A.Vitoļska) vet.kl. 1/1/3 PP,VET CAC

Relevi Olimpius Galaktik Šov (A.Vitoļska) jun.kl. 1/2

Godlike Dolphin Heires Of Magic (A.Vitoļska) atkl.kl. 1/1

 

Bulterjers

Llexus Quatro Calypso (S.Sivakova) atkl.kl. 1/1/1 CQ,CAC,BOO

 

Angļu kokerspaniels

Lux Loral Glamour Gabriel(S.Neimane) čemp.kl. 1/1/2 CQ

F.B.I.Blepers (R.Turka) vet.kl. 1/1/1 PP,BOB,VETERĀNU BIS- 1, BIG-2

Beatrice Ultra Tonika (L.Viļuma) atkl.kl. 1/2

Florensiya My Flower (I.Feldhūne) atkl.kl. 2/3

Bella Diva My Dream (V.Bricis) čemp.kl. 1/1/1 CQ,BOO

 

Pundurpinčers

Napoleono Skoufij Slavento Winner (A.Bileskalne) kuc.kl. 1/2 PP

Naumi Star Slavento Winner (N.Maksimenko)kuc.kl. 1/1 PP labākais kucēns

Nikola Slavento Winner (J.Šumeiko) kuc.kl. 1/2 PP

Gucci Slavento Winner (N.Maksimenko) atkl.kl. 1/1/2 CQ

Gabbi Slavento Winner (L.Lapiņa) atkl.kl. 1/1

 

Leonbergers

Rozianna Baltic Leon’s (I.Lāce) maz.kl. 1/1 PP,MAZUĻU BIS-5

Follow Me If You Can Of New Wind (R.Turka) atkl.kl. 1/1/3 CQ

Aldibara’s Enjoying Heineken Beer (R.Turka) čemp.kl. 1/1/1 CQ,BOB, BIG-3

Melissa Sidra (S.Jaunsproģe) jun.kl. 1/1/2 PP,JCAC

 

Ņūfaundlendietis

Zvezdnij Dar Agassi (T.Aktuganova) čemp.kl. 1/1/1 CQ,BOB,BIG-1,BIS-1

Zvezda Rostova S Berega Dona (T.Aktuganova) vet.kl.1/1/1 PP.BOO, VET BIS 2

 

Lielais Šveices ganu suns

Lady Ligra Baltic Story (A.Auzeniece) jun.kl.1/1

 

Bernes ganu suns

Ungaro Bgskreta Magic(E.Pūliņa-Cine) 1/1/1 CQ.BOB

 

Tibetas mastifs

Dommichang Enchen Quan (D.Jakovicka) kuc.kl. 1

 

Bordo dogs

Sandevito Agassi Ami Pour Lavie (I.Ilenāne) jun.kl.1/1/1 PP,JCAC,BOO

Elyse Engres Sandevito (I.Ilenāne) čemp.kl. 1/1/1 CQ,BOB

 

Afgāņu kurts

Vendi Mar Dream F’Freedom (D.&D.Blumbergi) čemp.kl. 1/1/1 CQ,BOB.BIG-4

 

Vācu dogs( melns)

Dzhordano Diego (T.Ciganova) atkl.kl. 2/1

 

Rodēzijas ridžbeks

Bardia Prea Paisumi (Z.Boitmane-Priedēna) 2/1

 

Īru seters

Vilson Gardsaoir Wolhun (čemp.kl.) 1/1/2 CQ

 

Austrumeiropas aitu suns

BesterAlmaz Berkana (O.Tļevčēževs) 1/1/1 PP labākais kucēns

Svityaz Iz Tsnyanskoi Ohoty (A.Gineļ) jun.kl. 1/1/2 PP.JCAC

 

Šiba

Grey Cardinal Kaiyo (O.Filatova) kuc.kl. 1/1/1 PP labākais kucēns

 

Papilons

Zara (R.Žilinskaite) atkl.kl. 2/3

 

Pundurpūdelis(balts)

Leggero Danzatori Batista (L.Persko) atkl.kl. 1/2

 

Toi pūdelis

Leggero Danzatori Charokki (L.Persko) atkl.kl. 1/1/2 CQ

 

Bišons frizē

Aphrodite’s Reflection Eyes Touch (D.Indriksone) kuc.kl.1/1 PP labākais kucēns

Big Buddy Dolce Vita’s (D.Indriksone) čemp.kl. 1/1/1 CQ BOO

 

Pekinietis

Ķīnas Krizantēma Tinga Linga (L.Lapiņa) atkl.kl. 1/1/2 CQ ,CAC

Ķīnas Krizantēma Fidži (L.Lapiņa) čemp.kl. 1/1/1 CQ,BOB

 

Īsspalvainais taksis

Jennifer Glūckliche Hund (L.Sokolovska)čemp.kl. 1/2

Kantri Park’s Follow Me (L.Sokolovska) vet.kl. 1/1/4 PP,labākais veterāns

 

Basenži

Happy Amber Sunrise (K.Oliņa) starp.kl. 1/3

Holly Amber Sunrise (G.Priede&Ž.Verhuša) starp.kl.1/1/2 CQ

 

Samojeds

Smiling Miracle Golden Edituion (M.&J.Parijenko) kuc.kl.1/1 PP,Kucēnu BIS-4

Smiling Miracle Feel A Legend ( P.Kārkliņa) jun.kl. 1/1/3 PP

Smiling Miracle Empire Gold (A.Čudnova) starp.kl. 1/1/1 CQ,CAC,BOO

Smiling Miracle Die Hard (J.Parijenko&I.Tilgale) atkl.kl. 1/1/2 CQ

Smiling Miracle Estetic Allure( A.DUbajevs&J.Parijenko) starp.kl.1/1/3 CQ

Aurelia Smiling Miracle (J.&M.Parijenko) čemp.kl.1/1/1 CQ,BOB,BIG-2

 

Labradors

Laumiņas Dons Dafijs (S.Pūce) čemp.kl. 1/3

Laumiņas Pikko Pikaso (S.Pūce) čemp.kl. 1/1/2 CQ

 

Bokseris

Ilan Geskaro’s ((L.Gluhovska) kuc.kl. 1

 

Sprogainais Retrīvers

Laguna Love Asti Ambitious (L.damane-Mārtinsne) atkl.kl. 1/1 CQ,CAC,BOO

 

 


6.septembris                   ROYAL CANIN KAUSS

    KONKURSI

Jauno hendleru konkurss  8-13 gadi

Jekaterina Maksimenko- 2 vieta

Pāru konkurss

Afgāņu kurts

Vendi Mar Daddy’S Son &Vendi Mar Dream F’Freedom -2 vieta

Audzētavu konkurss

„Smiling Miracle”J.Parijenko -1 vieta

RINGI

Garspalvainais kollijs

Largo The Legend Continues (A.Vitoļska) jun.kl. 1/2

Wicani The Black Mage (A.Vitoļska) vet.kl. 1/1/4 PP,VET CAC

Relevi Olimpius Galaktik Šov (A.Vitoļska) jun.kl. 1/2

Godlike Dolphin Heires Of Magic (A.Vitoļska) atkl.kl. 2/2

 

Bulterjers

Llexus Quatro Calypso (S.Sivakova) atkl.kl. 1/1/1 CQ,BOO

 

Angļu kokerspaniels

Lux Loral Glamour Gabriel(S.Neimane) čemp.kl. 1/1/4 CQ

F.B.I.Blepers (R.Turka) vet.kl. 1/1/1 PP,BOO,VETERĀNU BIS- 5

Beatrice Ultra Tonika (L.Viļuma) atkl.kl. 2/3

Florensiya My Flower (I.Feldhūne) atkl.kl. 1/2

 

Pundurpinčers

Napoleono Skoufij Slavento Winner (A.Bileskalne) kuc.kl. 1 PP

Naumi Star Slavento Winner (N.Maksimenko)kuc.kl. 1/1 PP labākais kucēns

Gucci Slavento Winner (N.Maksimenko) atkl.kl. 1/1

Gabbi Slavento Winner (L.Lapiņa) atkl.kl. 2/2

 

Leonbergers

Follow Me If You Can Of New Wind (R.Turka) atkl.kl. 1/1/2 CQ

Aldibara’s Enjoying Heineken Beer (R.Turka) čemp.kl. 1/1/1 CQ,BOB, BIG-4

Melissa Sidra (S.Jaunsproģe) jun.kl. 2/2

 

Ņūfaundlendietis

Zvezdnij Dar Agassi (T.Aktuganova) čemp.kl. 1/1/1 CQ,BOB,BIG-2

Zvezda Rostova S Berega Dona (T.Aktuganova) vet.kl.1/1/1 PP.BOO, VET BIS 1

 

Tibetas mastifs

Dommichang Enchen Quan (D.Jakovicka) kuc.kl. 1

 

Bordo dogs

Sandevito Agassi Ami Pour Lavie (I.Ilenāne) jun.kl.1/1

Sandevito Audrey Ami Pour Lavie (I.Ilenāne) jun.kl. 1/1

 

Afgāņu kurts

Vendi Mar Daddy’s Son (D.&D.Blumbergi) čemp.kl. 1/1/1CQ,BOB,BIG-1,BIS-5

Vendi Mar Dream F’Freedom (D.&D.Blumbergi) čemp.kl. 1/1 CQ,BOB.BIG-4

 

Vācu dogs( melns)

Dzhordano Diego (T.Ciganova) atkl.kl. 1/1/2 CQ

 

Rodēzijas ridžbeks

Bardia Prea Paisumi (Z.Boitmane-Priedēna) 2/2

 

Īru seters

Vilson Gardsaoir Wolhun (čemp.kl.) 1/1/1 CQ,BOB,BIG-1,BIS-3

 

Austrumeiropas aitu suns

BesterAlmaz Berkana (O.Tļevčēževs) 1/1/1 PP labākais kucēns

Svityaz Iz Tsnyanskoi Ohoty (A.Gineļ) jun.kl. 1/3 PP

 

Šiba

Grey Cardinal Kaiyo (O.Filatova) kuc.kl. 1/1/1 PP labākais kucēns

 

Papilons

Zara (R.Žilinskaite) atkl.kl. 1/1/1 CQ,CAC,BOO

 

Pundurpūdelis(balts)

Leggero Danzatori Batista (L.Persko) atkl.kl. 1/1/2 CQ

 

Toi pūdelis

Leggero Danzatori Charokki (L.Persko) atkl.kl. 1/1/2 CQ

 

Bišons frizē

Aphrodite’s Reflection Eyes Touch (D.Indriksone) kuc.kl.1/1 PP labākais kucēns

Big Buddy Dolce Vita’s (D.Indriksone) čemp.kl. 1/1/1 CQ BOB,BIG-4

 

Pekinietis

Ķīnas Krizantēma Tinga Linga (L.Lapiņa) atkl.kl. 1/1/1 CQ ,CAC,BOB

 

Īsspalvainais taksis

Jennifer Glūckliche Hund (L.Sokolovska)čemp.kl. 1/2/3 CQ

Kantri Park’s Follow Me (L.Sokolovska) vet.kl. 1/1/4 PP,,BOO,VET BIS-3

 

Basenži

Happy Amber Sunrise (K.Oliņa) starp.kl. 1/3

Holly Amber Sunrise (G.Priede&Ž.Verhuša) starp.kl.1/2/5 CQ

 

Samojeds

Smiling Miracle Golden Edituion (M.&J.Parijenko) kuc.kl.1/1 PP,Kucēnu BIS-1

Smiling Miracle Feel A Legend ( P.Kārkliņa) jun.kl. 1/1/3 PP

Smiling Miracle Empire Gold (A.Čudnova) starp.kl. 1/1/1 CQ,BOO

Smiling Miracle Die Hard (J.Parijenko&I.Tilgale) atkl.kl. 1/1/2 CQ

Smiling Miracle Estetic Allure( A.DUbajevs&J.Parijenko) starp.kl.1/1/2 CQ

Aurelia Smiling Miracle (J.&M.Parijenko) čemp.kl.1/1/1 CQ,BOB,BIG-1,BIS-1

 

Labradors

Laumiņas Dons Dafijs (S.Pūce) čemp.kl. 1/3

Laumiņas Pikko Pikaso (S.Pūce) čemp.kl. 1/1/2 CQ

 

Melnais terjers

Aleksvarna Velikaya Volga (I.Tinte-Kalniņa) starp.kl. 1/1 CQ,CAC,BOB

 

Salūki

Clair Renaissance Il Bahara(V.Bursakovska) atkl.kl. 1/1/1 CQ,CAC,BOB,BIG-3

 

Sprogainais Retrīvers

Laguna Love Asti Ambitous (L.Damane-Mārtinsone) atkl.kl. 1/1 CQ,CAC,BOO