Mūsu kluba suņu rezultāti


06.09.2014. KURZEMES KAUSS 2014

Sprogainais Retrīvers
LAGUNA LOVE ASTI AMBITIOUS Teicami – 1 vieta, CQ, CAC, BOO (īp.L.Damane-Mārtinsone)

Angļu kokerspaniels
GISELLE FASHION STYLE – 1 vieta, PP, Labākais mazulis (īp.I.Salaka) 
LUX LORAL GLAMOUR GABRIEL – Teicami - 1 vieta ( īp .S.Neimane)
F.B.I. BLEPER`S – Teicami – 1 vieta, PP, LS-1, BOB, BIG-1, Veterānu BIS-1, BIS-2 (īp.R.Turka)
FLORENSIYA MY FLOWER Teicami 1 vieta, CQ (īp.I.Feldhūne)
BELLA DIVA MY DREAM – Teicami 1 vieta, CQ LK-4 (īp.V.Bricis)

Garspalvainais kollijs
UNEXPLAINED MYSTERY IN BLUE SILPION VALAQUENTA – bez vietas (īp.A.Vitoļska)
WICANI THE BLACK MAGE – Teicami 1 vieta ( īp.A.Vitoļska)
GODLIKE DOLPHIN KEY OF RAINBOW – Teicami 1 vieta ( īp.A.Vitoļska)
GODLIKE DOLPHIN JASSY SPARKLY - ļoti labi (īp.A.Vitoļska)

Austrālijas aitu suns
PROPWASH REDOUBTABLE - Teicami 1 vieta, PP LS-2 (īp.I.Cerbule&L.B.Frank)
HARMONY HILL`S FINANCIAL TIMES – Teicami 1 vieta (īp.I.Cerbule& H.Braddock)
SWEETS FOR MY SWEET DEL WHYMPER DELLE GRANDES JORASSES – Teicami 1 vieta, CQ, CAC, LK-1, BOO (īp.I.Cerbule)

Briārs
FRANTSUSKAYA LEGENDA IVELIKA Teicami 1 vieta, CQ, LK-1, BOB, GIG-4 ( īp.N.Arsenjeva)

Ņūfaundlendietis
KIND HEART MIDNIGHT BEAR – Teicami 1 vieta, CQ, LS-1, BOB, BIG-4 (īp.G.Daukša)
ZVEZDNIJ DAR AGASSI – Teicami 2, CQ, LS-2 (īp.T.Aktuganova)
CHUDO CHOICE ZVEZDNOGO DARA S BEREGA DONA – ļoti labi -2 (īp.T.Aktuganova)
ZARA CLARK ZVEZDNIJ DAR – Teicami 1, CQ, LK-1, BOO (īp.G.Daukša)

Čau-Čau
OLIN BER URIM HAN – Teicami 1 vieta, CQ, LS-1, BOB ( īp.V.Mihitarjan)

Samojeds
SMILING MIRACLE DIE HARD – Teicami 1 vieta, PP, JCAC, LS-2 (īp.J.Parijenko& I.Tilgale)
KENVENTAKI HEMINGWAY JOEY Teicami 1 vieta, CQ, LS-3 ( īp.D.&N.Kallninsh)
SMILING MIRACLE ESTETIC ALLURE Teicami 2, PP (īp.A.Dubajevs&J.Parijenko)
KENVENTAKI ICE-CREAM CLOUDBERRY Teicami 2, CQ, LK-4 (īp.D.Vibule)
KENVENTAKI IMBERICA ELEGY Teicami 3 (īp.A.Grīnberga)
SMILING MIRACLE ALASKA WHITE SNOW – Teicami 1, CQ, CAC, LK-1, BOO (audzētāja J. Parijenko)

Vilku špics
ARCANE GREG PAGABO – Teicami 1 (īp.S.Apfelbauma)

Ibisas podenko (īsspalv
HATSHEPSUT AMBER LIZOTA – Teicami 1 vieta, CQ, LK-1, BOB (īp.J.Lebedeva)

Basenži
HAPPY AMBER SUNRISE – 2 vieta ( īp.K.Oliņa)
HOLLY AMBER SUNRISE 1 vieta, PP, Kucēnu BIS -4 (īp.G.Priede&Ž.Verhuša)
EXCELLENT SPARKLING AMBER – Teicami 1 vieta, CQ, LS-1, BOB, BIG-2 ( audz.Ž.Verhuša)
ASPAIRE DELIGHT OF AMBER SUNRISE Teicami 1 vieta, CQ, LK-1, BOO ( īp.Ž.Verhuša)

Labradors Retrīvers/Labrador Retriever (122)
LATTINA HOPE PACIFIC OCEAN ļoti labi (īp.N.Jarohnovičs)
LAUMIŅAS PIKKO PIKASO Teicami 2 vieta ( īp.S.Pūce)

Bišons frise
BIG-BUDDY DOLCE VITA`S – Teicami 1 vieta, CQ, LS-1, BOB, BIG-4 (īp.D.Indriksone)

Vācu dogs (melns,arlek.)
DZHORDANO DIEGO Teicami 1 vieta ( īp.T.Ciganova)

Bernes ganu suns
UNGARO BGSKRETA MAGIC Teicami 1 vieta, CQ, LS-1, BOB (īp.L.Frišfelde&E.Pūliņa-Cine)

Leonbergers
FOLLOW ME IF YOU CAN OF NEW WIND Teicami 2 vieta ( īp.R.Turka)
ALDIBARA`S ENJOYING HEINEKEN BEER Teicami 1 vieta, CQ, LS-4 (īp. R.Turka)

Tibetas mastifs/Do-Khyi (230)
FLOID VARAVIKSNE 2 vieta ( īp.B.Pumpura)

Lielais Šveices ganu suns
SIMON SWISS DIAMOND Teicami 1 vieta, CQ, LS-1, BOB (īp.D.Lapsa)

Bulterjers
LLEXUS QUATTRO CALYPSO Teicami 1 vieta, PP, BOB (īp.S.Sivakova)

Jorkšīras terjers
VANILLA SUNRISE STORM Teicami 3 vieta, CQ, LK-3 (īp.L.Ezis)

Īru seters
VILSON GARDSAOIR WOLHUN Teicami 1 vieta, PP, LS-1, BOB, BIG-1 (īp. A.Ozoliņa)

Skotu seters
BENELLI MANON LESCAUT Teicami 1 vieta, CQ, LK-1, BOB, BIG-5(īp.A.Feldmane)

Afgāņu kurts
PATETIKA ARGO BLESSED ANGELO G-VENDI - Teicami 1 vieta, PP, LS-3 (īp.A.Ķirse)
VENDI MAR DADDY`S SON - Teicami 2 vieta, CQ, LS-2 (īp.D.&D.Blumbergi) 
VENDI MAR DREAM LOVER – Teicami 1 vieta, CQ, LS-1, BOB, BIG-1, BIS-4 (audz.D.&D.Blumbergi)
LIGHT MY FIRE VENDIMAR VENDI - Teicami 2 vieta, CQ, LK-2 ( īp.G.Bērziņa&D.&D.Blumbergi)
VENDI MAR DREAM F`FREEDOM – Teicami 1 vieta, CQ, LK-1, BOS (īp.D.&D.Blumbergi)

Greihaunds
ESTET CLASSIC BRILLIANCE – Teicami 1, CQ, LK-1, BOO (īp. A.&M.Plūmes)

Saluki
CLAIR RENAISSANCE IL BAHARA – Teicami 1, JCAC, PP, LK-1, BOB, BIG-2 (īp.V.Bursakovska)

Rodēzijas ridžbeks
BARDIA PREA PAISUMI – Teicami -1, PP, JCAC, LK-1, BOO (īp.Z.Botmane-Priedena)

Pundurpinčers
GUCCI SLAVENTO WINNER – Teicami 2 vieta, PP (īp.N.Maksimenko)
GRETA SLAVENTO WINNER Teicami 2 vieta, PP (īp.N.Maksimenko)
CALIPSA JUODOJI MANTIJA ļoti labi 1 (īp.G.Priede)

Šiba
UMI NO MEGAMI GO MONOGATARI Teicami 1 vieta (audz.V.Filatovs, īp.T.Isupova)

Ungāru vižla (īsspalv.)
SALDOZO GEO GINSBORO - Teicami 1, CQ, LS-1, BOO (īp.V.Gudēna)

Čehu terjers
ESTET CLASSIC FERINA – Teicami 1 vieta, CQ, LK-1, BOB (īp.M.&A.Plūmes)

Īsspalvainais taksis
JENNIFER GLŪCKLICHE HUND – Teicami 2 vieta, CQ, LK-4 (īp. L.Sokolovska)
LITTLE LIONHEART NICE UNIQUE – Teicami 3 vieta (īp.J.Ovčiņņikova)
KANTRI PARK`S FOLLOW ME - Teicami 2 vieta, PP (īp.L.Sokolovska)

Papilons

KENVENTAKI BUTTON POTTER HARRY - 1 vieta, Lab.maz-2 (īp. N.&D.Kalniņi)
KENVENTAKI BUTTON PEPPI LOTTA – 1 vieta, Lab. Maz. 1 (īp.R.Kārkliņa)
TOSSY GUY SD - labi (īp. S.Mihailova)
ZARA – Teicami 2 vieta (īp. R.Zilinskaite)

Mazais pūdelis (sudr.,aprik.,sark)
DARS BRILLIANS – Teicami 1 vieta, CQ, CAC, BOB (īp.N.Marčaka)

Toi pūdelis
LEGGERO DANZATORI CHAROKKI - Teicami 1 vieta, CQ, CAC, BOB (īp.L.Perško)

Pundurpūdelis
LEGGERO DANZATORI BATISTA - Teicami 1 vieta, CQ, CAC, BOB ( īp.L.Perško

Pekinietis
ĶĪNAS KRIZANTĒMA TINGA LINGA – Teicami 1 vieta, PP, JCAC, LK-2( īp.L.Lapiņa)
ĶĪNAS KRIZANTĒMA FIDŽI - Teicami 1 vieta, CQ, LK-1, BOB (īp.L.Lapiņa)
 





07.09.2014. ROYAL CANIN KAUSS 2014


Greihaunds
ESTET CLASSIC BRILLIANCE – Teicami 1, CQ, LK-1, BOB, BIG-2 (īp. A.&M.Plūmes)

Saluki
CANNA FLAMECHE IL BAHARA – Teicami 1, JCAC, PP, LK-1, BOB, BIG-4 (audz.V.Bursakovska)

Afgāņu kurts
VENDI MAR DADDY`S SON - Teicami 2 vieta, CQ, LS-2 (īp.D.&D.Blumbergi) 
VENDI MAR DREAM LOVER – Teicami 1 vieta, CQ, LS-1, BOB, BIG-1, BIS-2 (audz.D.&D.Blumbergi)
LIGHT MY FIRE VENDIMAR VENDI - Teicami 2 vieta ( īp.G.Bērziņa&D.&D.Blumbergi)
VENDI MAR DREAM F`FREEDOM – Teicami 1 vieta, CQ, LK-1, BOO (īp.D.&D.Blumbergi)

Ibisas podenko (īsspalv
HATSHEPSUT AMBER LIZOTA – Teicami 1 vieta, CQ, LK-1, BOB, BIG-2 (īp.J.Lebedeva)

Basenži
HAPPY AMBER SUNRISE – 3 vieta ( īp.K.Oliņa)
HOLLY AMBER SUNRISE 2 vieta, PP (īp.G.Priede&Ž.Verhuša)
EXCELLENT SPARKLING AMBER – Teicami 1 vieta, CQ, LS-1, BOO ( audz.Ž.Verhuša)
ASPAIRE DELIGHT OF AMBER SUNRISE Teicami 1 vieta, CQ, LK-1, BOB, BIG-3 ( īp.Ž.Verhuša)

Vilku špics
ARCANE GREG PAGABO – Teicami 1, PP, JCAC, BOB (īp.S.Apfelbauma)

Samojeds
SMILING MIRACLE DIE HARD – Teicami 1 vieta, PP, JCAC, LS-2 (īp.J.Parijenko& I.Tilgale)
SMILING DIAMOND RUSH – Teicami 3 vieta (īp.L. Miķelsone)
KENVENTAKI HEMINGWAY JOEY Teicami 1 vieta, CQ, , CAC, LS-3 ( īp.D.&N.Kallninsh)
SMILING MIRACLE ESTETIC ALLURE Teicami 2, PP, JCAC (īp.A.Dubajevs&J.Parijenko)
KENVENTAKI ICE-CREAM CLOUDBERRY Teicami 3 vieta (īp.D.Vibule)
KENVENTAKI IMBERICA ELEGY Teicami 4 vieta (īp.A.Grīnberga)
PEARL THE WHITE CHIKAMORE – Teicami 2, CQ, CAC, LK-4 (īp. D. Gertnere)
SMILING MIRACLE ALASKA WHITE SNOW – Teicami 1, CQ, CAC, LK-1, BOB, BIG-1, BIS-4 (audzētāja J. Parijenko)

Rodēzijas ridžbeks
BARDIA PREA PAISUMI – Teicami -1, PP, JCAC, LK-1, BOO (īp.Z.Botmane-Priedena)
Skotu seters
BENELLI MANON LESCAUT Teicami 1 vieta, CQ, LK-1, BOB (īp.A.Feldmane)

Austrālijas aitu suns
SENTIKKI I SEE FIRE IN THE MOUNTAIN – 1 vieta, Lab. kuc -1 (audz. I. Cerbule)
PROPWASH REDOUBTABLE - Teicami 1 vieta, JCAC, PP LS-4 (īp.I.Cerbule&L.B.Frank)
HARMONY HILL`S FINANCIAL TIMES – Teicami 1 vieta, CQ, LS-1, BOB, BIG-3 (īp.I.Cerbule& H.Braddock)
SWEETS FOR MY SWEET DEL WHYMPER DELLE GRANDES JORASSES – Teicami 1 vieta (īp.I.Cerbule)

Garspalvainais kollijs
WICANI THE BLACK MAGE – Teicami 1 vieta, PP, VCAC, LS-2, Vet BIS-5 ( īp.A.Vitoļska)
GODLIKE DOLPHIN KEY OF RAINBOW – ļoti labi 1 ( īp.A.Vitoļska)
GODLIKE DOLPHIN JASSY SPARKLY – Teicami 1 vieta, CQ, LK-3 (īp.A.Vitoļska)

Briārs
FRANTSUSKAYA LEGENDA IVELIKA Teicami 1 vieta, CQ, LK-1, BOB, GIG-2 ( īp.N.Arsenjeva)

Lielais Šveices ganu suns
SIMON SWISS DIAMOND – ļoti labi 1 (īp.D.Lapsa)

Leonbergers
FOLLOW ME IF YOU CAN OF NEW WIND Teicami 1 vieta, PP, LS-4 ( īp.R.Turka)
ALDIBARA`S ENJOYING HEINEKEN BEER Teicami 1 vieta, CQ, LS-1, BOB (īp. R.Turka)

Bulterjers
LLEXUS QUATTRO CALYPSO Teicami 1 vieta, PP, BOB, BIG-5 (īp.S.Sivakova)

Čehu terjers
ESTET CLASSIC FERINA – Teicami 1 vieta, CQ, LK-1, BOB, BIG-1, BIS-3 (īp.M.&A.Plūmes)

Bišons frise
BIG-BUDDY DOLCE VITA`S – Teicami 1 vieta, CQ, LS-1, BOO (īp.D.Indriksone)

Papilons

KENVENTAKI BUTTON POTTER HARRY - 1 vieta, PP (īp. N.&D.Kalniņi)
KENVENTAKI BUTTON PEPPI LOTTA – 2 vieta PP (īp.R.Kārkliņa)
TOSSY GUY SD – Teicami 1 vieta (īp. S.Mihailova)
ZARA – Teicami 2 vieta, LK-2, CAC (īp. R.Zilinskaite)

Toi pūdelis
LEGGERO DANZATORI CHAROKKI - Teicami 1 vieta, CQ, CAC, BOB (īp.L.Perško)

Pundurpūdelis
LEGGERO DANZATORI BATISTA - Teicami 1 vieta, CQ, CAC, BOB ( īp.L.Perško

Miniatūrais šnaucers (pipars ar sāli)
RUSSKIY ASSORTI`C UFO HILDEBERTHS - Teicami 1 vieta, PP, VCAC, LS-1, BOB, Vet BIS-3 (īp.I.Lancmane)
DR.QUINN FROM DOLINA RIVENDELL - Teicami 1 vieta, PP, LK-1, BOO (īp.I.Lancmane)

Pundurpinčers
GUCCI SLAVENTO WINNER – Teicami 2 vieta, PP, JCAC (īp.N.Maksimenko)
GABBI SLAVENTO WINNER – Teicami 3 vieta, PP (īp. L. Lapiņa)
GRETA SLAVENTO WINNER Teicami 4 vieta, PP (īp.N.Maksimenko)
CALIPSA JUODOJI MANTIJA – Teicami 1, vieta, CQ, CAC, LK-3 (īp.G.Priede)

Vācu dogs (melns,arlek.)
DZHORDANO DIEGO Teicami 1 vieta, CQ, CAC, LS-1, BOB ( īp.T.Ciganova)

Ņūfaundlendietis
ZVEZDNIJ DAR AGASSI – Teicami 1, CQ, LS-1, BOB, BIG-1, BIS-1 (īp.T.Aktuganova)

Īsspalvainais taksis
JENNIFER GLŪCKLICHE HUND – Teicami 3 vieta, CQ (īp. L.Sokolovska)
LITTLE LIONHEART NICE UNIQUE – Teicami 2 vieta, CQ, LK-3 (īp.J.Ovčiņņikova)
KANTRI PARK`S FOLLOW ME - Teicami 2 vieta, PP (īp.L.Sokolovska)

Angļu kokerspaniels
LUX LORAL GLAMOUR GABRIEL – Teicami - 1 vieta, CQ, LS-2 ( īp .S.Neimane)
F.B.I. BLEPER`S – Teicami – 1 vieta, PP, LS-1, BOB, BIG-1, Veterānu BIS-2 (īp.R.Turka)
FLORENSIYA MY FLOWER Teicami 1 vieta (īp.I.Feldhūne)
BELLA DIVA MY DREAM – Teicami 1 vieta, CQ LK-1, BOO (īp.V.Bricis)

Labradors Retrīvers/Labrador Retriever (122)
LAUMIŅAS PIKKO PIKASO Teicami 3 vieta ( īp.S.Pūce)

Īru seters
VILSON GARDSAOIR WOLHUN Teicami 1 vieta, PP, LS-1, BOB, BIG-1, BIS-5 (īp. A.Ozoliņa)

Ungāru vižla (īsspalv.)
SALDOZO GEO GINSBORO - Teicami 1, CQ, LS-1, BOB, BIG-5 (audz. K. Līdaka)

Sprogainais Retrīvers
LAGUNA LOVE ASTI AMBITIOUS Teicami – 1 vieta, CQ, CAC, BOB, BIG-3 (īp.L.Damane-Mārtinsone)

Jorkšīras terjers
VANILLA SUNRISE STORM Teicami 1 vieta, CQ, CAC, LK-1, BOO (īp.L.Ezis)

Čau-Čau
OLIN BER URIM HAN – Teicami 1 vieta, CQ, LS-1, BOB, BIG-5 ( īp.V.Mihitarjan)



Mūsējie veiksmīgi startēja                    CACIB izstādēs                                                  LATVIJAS UZVARĒTĀJS 14 un Petekspo 

Izstādes norisinājās Ķīpsalas hallē 22.un 23.martā

 Bordo dogi

22.marts

audzētava "Shine's Dreamdog"īp.Inese Šroma

SHINE'S DREAMDOG ANTONIO-exc.1,CQ,BM-1,BOB,CACIB,LVW'14

URATUMA UNIQUE DREAM DOG-exc.1,CQ,BF-1,BOO,CACIB,LVW'14

audzētava"Sandevito"īp.Ineta Ilenāne

ERDOGAN ENGRES SANDEVITO(īp.V.Čigans)-exc.CQ.BM-2,RCACIB

ELYSE ENGRES SANDEVITO-exc2,BF-3,CQ

23.marts

SHINE'S DREAMDOG ANTONIO-exc.1,CQ,BM-2,RCACIB

URATUMA UNIQUE DREAM DOG-exc.1,CQ,BF-1,BOO

ERDOGAN ENGRES SANDEVITO-exc.1,CQ,BM-1,CACIB

ELYSE ENGRES SANDEVITO-exc.1,CQ,BF-2,RCACIB

 

 

Sprogainais retrīvers  

Laguna Love Asti Ambitious CACIB, Latvian Winner 2014.

 

Veimārietis 

22.marts

Barons Bertrams Saldozo BOB, CACIB, Latvian Winner 2014

 

Īru seters

22.marts

VILSON GARDSAOIR WOLHUN(īp,A.Ozoliņa)-exc.2,PP

 

Skotu seters
22.marts
BENELLI MANON LESCAUT, exc., CQ, BF-5

 

Komondors

22.marts

VATTA VON THŪRINGEN (īp.Harijs Kalējs)-xc.1,PP,JCAC,BF-1,BOO,LVJW'2014

 

Afgāņu kurti

22.marts

VENDI MAR DADDY'S SO-exc2,CQ,BM-5 (audz.,īp.D.&D.Blumbergi)

VENDI MAR DREAM LOVER-exc.3.CQ,BM-4 (audz.D.&D.Blumbergi)

VENDI MAR DREAM F'FREEDOM-exc.2

PATETIKA ARGO BLESSED ANGELO G-VENDI-exc.1(īp.Aija Ķirse)

23.marts

VENDI MAR DADDY'S SON-exc2,CQ,BM-3

VENDI MAR DREAM LOVER-exc4

VENDI MAR DREAM F'FREEDOM-exc2.CQ,BF-2,RCACIB

 

Leonbergers

22.marts

FOLLOW ME IF YOU CAN OF NEW WIND (īp.Rudīte Turka)-exc.1,PP, Puppy BOB

ALDIBARA'S ENJOYING HEINIKEN BEER (īp.Rudīte Turka)-exc.1,CQ, BM-2, RCACIB

 

Ņufaundlendietis

22.marts

ZVEZDNIJ DAR AGASSI(audz.&īp.Tatjana Aktuganova)-exc.1,CQ,

BOB,CACIB,LVW'14

MORENAS DIAMOND ANGEL(īp.N.Jakuška)-exc,CQ,BF-3,RCACIB

23.marts

ZVEZDNIJ DAR AGASSI-exc.1,CQ,BM-1,BOB,CACIB,BIG-4

 

Bišons frise

22.marts

BIG-BUDDY DOLCE VITA'S(Īp.Dina Indriksone)-exc.6

 

23.marts

BIG-BUDDY DOLCE VITA'S-exc.3,CQ

 

Čehu terjers

22.marts

ESTET CLASSIC CHUDOBKA(īp.Arina&Māris Plūme)exc.1

23.marts

ESTET CLASSIC CHUDOBKA-exc.1,PP,JCAC,BOB

 

Angļu kokerspaniels

22.marts

LUX LORAL GLAMOUR GABRIEL(īp.S.Neimane)exc.1,CQ,BM-4

F.B.I.BLEPERS (īp.R.Turka)exc.1,PP,BM-2,VET BOB,LV VETW'14

23.marts

F.B.I.BLEPERS-exc.1,PP, VET BOB

FIFTY MILES JESIONOWE GORY-v.g.

 

Īsspalvainie takši

22.marts

LITLLE LIONHEART NICE UNIQUE (īp.I.Ovčiņņikova)-exc.

KANTRI PARK'S FOLLOW ME (īp.L.Sokolovska)-exc.2,CQ

JENNIFER GLŪCKLICHE HUND(audz.&īp.L.Sokolovska)-exc.

23.marts

LITTLE LIONHEART NICE UNIQE-exc,CQ,BF-2,RCACIB

 

Lielais Šveices ganu suns

22.marts

SERVUSS SWISS DIAMOND(audz.A.Auzeniece)exc.1,CQ,BM-3

KRAFT SWISS DREAM(audz.S.Kalēja)exc.1,BOB,CACIB,LW'2014

KOROLEVSTVO GORNH PSOV TIGRA(īp.S.Kalēja)exc.BOO,CACIB

LVW'2014

23.marts

SERVUSS SWISS DIAMOND(audz.A.Auzeniece)exc.1,CQ,BM-2,

RCACIB

 

Samojedi

22.marts

audzētava "Smiling Miracle" īp,. Jekaterina Parijenko

SMILING MIRACLE DIAMOND RUSH (īp.L.Miķelsone). - exc.2, PP

RADOST ZHIZNI IMPERIA OF SMILING MIRACLE -exc.1, BF-3, CQ

audzētava "Kenventaki" īp. Ramona Karkliņa

KENVENTAKI INCESSANT SMILER (īp.I.Zemture) - exc.

KENVENTAKI ICE- CREAM CLODBERRY (īp.D.Vibule) - exc.4

 

IHOLAINEN CANADIAN CANNYFLER (audz.K.Vula,īp.L.Vula) - exc.1, CQ, BM-4

 

23.marts

SMILING MIRACLE DIE HARD (īp. J.Parijenko & I.Tilgale) - exc.1, PP, Puppy BOB

RADOST ZHIZNI IMPERIA OF SMILING MIRACLE - exc.1, CQ, BF3

audzētava "Kenventaki"īp.Ramona Karkliņa

KENVENTAKI HEMINGWAY JOEY (īp. N. & D.Kalniņš) - exc.3, CQ

KENVENTAKI INCESSANT SMILER (īp.I.Zemture) - exc.1, CQ, CAC, BM-2, CACIB

KENVENTAKI HONEYMOON JOEY (īp.N.&D.Kalniņš) - exc.5

KENVENTAKI ICE -CREAM CLODBERRY (īp.D.Vibule) - exc.4

 

IHILAINEN CANADIAN CANNYFLER(audz.K.Vula,;ip.L.Vula)-exc.2,CQ,BM-3, RCACIB

 

Austrālijas aitusuns

22.marts

audzētava"SENTIKKI"īp.Inga Cerbule,hendlere Inita Čīma

PROPWASH TRAFFIC REPORT-exc,CQ,BM-2,RCACIB

SPRINKLED O'PRALINES N CREAM DEL WHIMPER DELLE G.J.-exc.,CQ,CAC,BM-1,BOO,CACIB,LVW'2014

SENTIKKI PROPWASH FREE VERSE-exc.,PP,LVJW'2014

SENTIKKI PROPWASH TIME TO FLY-exc.,CQ,BOB,CACIB,LVW'2o14

 

Velsas korgijs pembroks

audzētava"FAIRY'S GIFT" īp.Ilze Labdzere

22.marts

FAIRY'S GIFT XPLOSIVE CHARMING-exc.1,PP,BM-3,JCAC,LVJ'W14

FAIRY'S GIFT XTRIME BEAUTY-exc.1,PP,BF-1,BOO,LVJW'14

23.marts

FAIRY'S GIFT XPLOSIVE CHARMING-exc.1,PP,JCAC,BM-5

FAIRY'S GIFT XTRIME BEAUTY--exc.

 

Miniatūrie šnauceri

Audzētava " HILDEBERT'S"īp.Ināra Lancmane.

22.marts

DR.QUINN FROM DOLINA-puppy BOB

HILDEBERT'S VICTORY-exc.,PP,JCAC,LVLW'14

KLAN SKORPIONA MAGNIFICENT-exc.,CQ,BM-3

RUSSKIY ASSORTI'C UFO HILDEBERTHS-exc., PP,VET BOB, LVVW'14

HILDEBERT'S VERY SPECIAL INDEED-exc,.PP,JCAC,LVJW'14

HILDEBERT'S QUALITY-exc,.CQ,RCACIB

23.marts

DR.QUINN FROM DOLINA RIVENDELL-puppy BOB, BIS PUPPY-1 

HILDEBERT'S VICTORY-v.g.

KLAN SKORPIONA MAGNIFICENT-exc.BOB,CACIB

HILDEBERT'S VERY SPECIAL INDEED-exc.2

HILDEBERT'S QUALITY-RCACIB

 

 



Divas CAC izstādes OGRĒ

Afgāņu kurtsVENDI MAR DREAM LOVER 

audzētāji Diāna&Dainis Blumbergi

 abās izstādēs  labākais šķirnes pārstāvis BOB,
abās izstādēs X grupas uzvarētājs BIG-1

 

 
 

Samojeds AURELIA SMILING MIRACLE -CQ,BF-1,BOB,BIG-IV

īpašniece Jekaterina Parijenko

 

 

vēl foto mūsu Facebook lapā - > 

 


CRUFTS RĪGA/ RĪGAS KAUSS 2013

2. STARPTAUTISKĀS ŠĶIRNES SUŅU IZSTĀDES 08./09.06.2013.

 

Afgāņu kurti

VENDI MAR DADDY'S SON-exc.1,CQ,BM-3,RCACIB->CACIB
VENDI MAR DREAM LOVER-exc1,CQ,BM-2,RCACIB->CACIB

Judge: Marie Petersen (DK)

 VENDI MAR DREAM F'FREEDOM-exc.1,CQ,BF-1,BOO,CACIB

 

 

Veimārietis BARONS BERTRAMS SALDOZO

Exc.1, CQ, Best Male, BOB, CACIB   Judge: Rui Oliveira (PT)

Exc.1, CQ, Best Male, BOB, CACIB, BIG4   Judge:. Antonio di LORENZO (No)

 

Skotu seters BENELLI MANON LESCAUT
Exc.1, PP, JCAC
Judge: Rui Oliveira (PT)

 

angļu kokerspaniels F.B.I. BLEPER'S

exc.1,PP, Best Veteran, BIS-I VETERAN  Judge Boris Chapiro (Fr) 

 


Izstādes skaistākais suns

Ventspils kluba samojedu audzētavas "SMILING MIRACLE" pēcnācējs:

 

SMILING MIRACLE ANTEI THE GREAT - BOB, BIG-1, IZSTĀDES SKAISTĀKAIS SUNS (BIS) - Nacionālajā visu suņu šķirņu izstādē Pordim, Bulgārijā



Specializētā FCI V grupas izstāde

Izstādes skaistākais kucēns !!!!!
Čau-čau OLIN BER URIN XAN

 

Pasaules suņu izstāde 2013

Mūsējie PASAULĒ !!! BUDAPEŠTA 2013!!!

Ibizas podenko-starpklase
HUFU AMBER LIZOTA - Teicami..1, CW, CAC, RCACIB, Wice World Champion!!!!
HATSHEPSUT AMBER LIZOTA - Exc.1, CW, CAC, RCACIB, Wice World Champion!!!!
Abi skaistuļi dzimuši un reģistrēti VDzab, audzētāja un īpašniece ir Jeļena Ļebedeva. Ļoti veiksmīgs audzētājas pirmais metiens,kas sevi nopietni pieteicis šķirnē!!

Afgāņu kurts-starpklase
VENDI MAR DREAM LOVER - Teicami,3 skaistākais suns savā klasē!!!
Audzētavas VENDI MAR (Diāna un Dainis Blumbergi) ceturtās paaudzes pēcnācējs!!!

Šiba
MEGUMI NO KOKI GO ŽARA - apstiprināja pasaules izstādē atzīmi Teicami!!!!!
Apsveicam Megijas ģimeni !!!

Mūsējo Pasaules izstādē nebija daudz,bet tie,kas piedalījās,vēlreiz apstiprināja.ka Ventspils Dzīvnieku audzētāju biedrībā dzimst,aug un mācās teicamas kvalitātes šķirnes suņi!!!!!

 


2x CAC izstādes Talsos

Divas nacionālās CAC izstādes  Talsos  20.un 21.04.2013.
 Apsveicam VISUS MŪSĒJOS ar teicamajiem rezultātiem šķirņu ringos FCI grupās, BIS konkursos!!!

Ventspilnieku kontā daudzi  JUN CAC, CAC, BOO, BOB, Veterānu BIS,

FCI -1 grupa, FCI-5 grupa, FCI-8 grupa!!!!!  BIS-2!!!!!

Paldies izstādes organizētājiem,ekspertiem,
 mūsu draugiem, līdzjutējiem un mūsu mīluļiem par šīm skaisti pavadītajām brīvdienām!!!

 


Audzētavas "LUX LORAL" izcilie rezultāti AUSTRIJĀ


LUX LORAL JOLLIE JASMIN- BIG1 & BEST in show !!!!!!!!!!!
LUX LORAL MICHELANGELO MIRACOLOSO- CACIB, BOO
LUX LORAL NICILINE NOBILE- CACA, RCACIB
LUX LORAL ILARIO INNOCENZO- CACA, RCACIB
LUX LORAL LETIZIA LUCIANNA- CACA


"LUX LORAL"-audzētavu konkursa UZVARĒTĀJI!!!!


Mūsējie veiksmīgi startēja CACIB izstādē LATVIJAS UZVARĒTĀJS 2013 !

Austrālijas aitu suns
QUEST FOR FIRE DEL WHIMPER DELLE G.JORASSES (īp.I.Cerbule)-1/1/1CQ,CACIB,BOB,LV W'2013,BIG-3 !!!!!!!
ONCE UPON A TIME DEL WHYMPER DELLE G.JORASSES (īp.I.Čīma&I.Cerbule)-1/1/1,CQ,CACIB,BOO,LV W'2013!!!!!

Garspalvainais kollijs
GODLIKE DOLPHIN HARLEY DAVIDSON (īp.A.Vitoļska)

-1/2/3 CQ
GODLIKE DOLPHIN HEIRES OF MAGIC (īp.A.Vitoļska)

-1/2/2 CQ,RCACIB

Leonbergers
ALDIBARA'S ENJOYING HEINEKEN BEER (īp.R.Turka)-1/2 PP

Lielais Šveices ganu suns
TIARA THEDA SWISS STYLE(īp.A.Auzeniece)

-1/1/1 PP,Labākais šķirnes kucēns!!!
KRAFT SWISS DREAM (audz.S.Kalēja)

-1/1/1 PP,LVJCAC,BOB,LV JW'2013!!!

Entlebūhas ganu suns
MARMELAD SWISS PEARL (īp.A.Auzeniece)

1/1/1 PP,BOB,LV JW'2013!!!!

Angļu kokerspaniels
F.B.I.BLEPERS (īp.R.Turka)-1/1/4 PP,LV VetW'2013!!!!
FIFTY MILES JESIONOWE GORY(īp.R.Turka&D.Kalniņa)-1/1/1,CQ,CACIB,BOO,LV W'2013!!!

Afgāņu kurts
VENDI MAR DADDY'S SON (īp.D.&D.Blumbergi)1/1/4 PP,LV JW'2013!!!!
VENDI MAR DREAM F'FREEDOM(īp.D.&D.Blumbergi)2/2

Greihaunds
ESTET CLASSIC BRILLIANCE (īp.A.&M.Plūme)-1/1/1,CQ,CACIB,BOO,LV W'2013!!!!

Levrete
  LUX LORAL MICHELANGELO MIRACOLOSO(īp.Grava-Tūrmane&K.Grava-Bārdiņa)-1/1/2 CQ,CAC,RCACIB


LUX LORAL ILARIO INNOCENZO(īp.I.Grava-Tūrmane)&K,Grava-Bārdiņa)1/1/1CQ,CACIB,BOB,LV W"2013,BIG-1!!!!

LUX LORAL JOLIE JASMINA(īp.I.Grava-Tūrmane&K.Grava-Bārdiņa)1/1/2 CQ,CACIB,LV W '2013!!!!

Bordo dogs
ERDOGAN ENGRES SANDEVITO (īp.V.Čigans)-1/1/2,CQ,RCACIB
ELYSE ENGRES SANDEVITO (I.Ilenāne)-1/2 CQ

Ņūfaundlendietis
ZVEZDNIJ DAR AGASSI (īp.T.Aktuganova)

-1/1/1 CQ,CACIB,BOB,LV W'2013,BIG-1,BIS-II !!!!!!!!!!!!!


KIND HEART MIDNIGHT BEAR (īp.G.Daukša)-1/1/2 CQ,RCACIB


ZVEZDA ROSTOVA S BEREGA DONA (īp.T.Aktuganova)-1/1/2 CQ,RCACIB

Īsspalvainais taksis
KANTRI PARK'S FOLLOW ME(īp.L.Sokolovska)-1/1 CQ
JENNIFER GLŪCJLICHE HUND(L.Sokolovska)

-1/1/1 CQ,CACIB,BOO,LV W'2013 !!!!
METAXA DEBRI (J.Amosova)-1/2 PP

Veimārietis
CHAMPION DES GUERRIERS D'ARGENT(V.Bespalovs)

-1/1/2 CQ,RCACIB
SALDOZO ARGENTO ANGELINA AMARANTA(īp.E.Gribule)

-1/1/2 CQ,CAC,LV W'2013!!!!

Ungāru vižla
OLVINS OPĀLS SALDOZO SAULE (īp.S.Turauska)

-1/1/3 CQ,RCACIB

Skotu seters
BENELLI MANON LESCAUT (īp. A.Feldmane)-1/3

Samojeds
KENVENTAKI HEMINGWAY JOEY(īp.N&D.Kalninsch)-1/2
KENVENTAKI INCESSANT AMILER(īp.I.Zemture)-1/3
KENVENTAKI GREG IMPERIAL HENRY (īp.A.Lagzdiņš)-1/1/3 CQ.RCACIB
AMORE A PRIMA VISTA SMILING MIRACLE(īp.A.Parijenko)-1/2/4 CQ
AMACHO OF XAMBA YOUSHI AND US (īp.R.Kārkliņa)-1/1
KENVENTAKI HONEYMOON JOEY (īp.N.&D.Kalninsch)-1/4
KENVENTAKI ICE0CREAM CLOUDBERRY(īp.D.Vibule)-2
PEARL THE WHITE LADY CHIKAMORE(īp.D.Gertnere)-2
RADOSTJ ZHIZNI IMPERIA OF SMILING MIRACLE(īp.J.&M.Parijenko)-!/!/4,CQ
AURELIA SMILING MIRACLE (īp.J.&.M.Parijenko)-1/2/3 CQ.CACIB
SAMITE DIAMOND OF DESIRE O'CHASE(īp.A.Parijenko&S.&A.Bodarovi)-1/4

Šiba
MEGUMI NO KOKI GO ŽARA (īp.V.Filatovs)-1/2/4 CQ

Asspalvainais foksterjers
PRIMUS D'VENTALL(īp.S.Akimovs)-2

Jorkšīras terjers
ONIKA SUNRISE SECRET(M.Gončarova)-1/3 PP





KONKURSI

Pāru konkurss 1Vieta-audzētava "LUX LORAL"

Audzētavu konkurss 1 Vieta-audzētava "LUX LORAL"

X FCI grupa 1 Vieta LUX LORAL ILLARIO INNOCENZO (Īp.I.Grava-Tūrman&K.Grava-Bārdiņa)

IZSTĀDES "LATVIJAS UZVARĒTĀJS'2013" II FCI grupas uzvarētājs un BIS konkursa 2 vietas ieguvējs

  ZVEZDNIJ DAR AGASSI-īpašnieki un audzētāji Tatjana un Fjarits Aktuganovi ,audzētava "ZVEZDNIJ DAR"

Apsveicam visus MŪSĒJOS ar teicamajiem rezultātiem izstādē!!!!


KOBI ARABEL REX 

Nacionālā izstāde Tartu 12.01.2013.
Junioru klase  PP, Ex., JCAC, JunBOB, BOB, BIG1
Judge: Petter Steen (Norway)
Nacionālā izstāde Tartu 13.01.2013.
PP, Ex., JunBOB, BOB, BIG1
Judge: Leni Finne (Finland)

Ar šo Kobi noslēdz EE JCH un arī BALT JCH