REZULTĀTI/RESULTS

AUDZĒTAVU KONKURSS 

  1. vieta - Greihaunds - ''ESTET CLASSIC'' - īp. O.Gorbatšjova&N.Kasemets
  2. vieta - Ķīnas cekulainais suns - ''ROYALETTE'S'' - K.Laurila 

PĀRU KONKURSS

  1. vieta - Rotveilers - KORLAND REIN WORT H'AU x SALMA MARSTAL - O.Demeņeva

     

  2. vieta - Ungāru vižla (īsspalv.) - MAGASPARTI RUTINOS JATEK x ORI OLIVEIRO OLLI SALDOZO SAULE - A.Līdaks
  3. vieta - Bīgls - WOLMAR STAR LANDONS x WOLMAR STAR SAINT CORA - īp. D.Koka
  4. vieta - Ņūfaundlendietis - KIND HEART MIDNIGHT BEAR x ZARA CLARK ZVEZDNIJ DAR - īp. G.Daukša
  5. vieta - Norvičas terjers -  

Labākais mazulis/ The Best Baby

  1. vieta - Sibīrijas haskijs - EKAJA OF SNIEGO ŠUNYS īp.Dzimidavičiene I.
  2. vieta - Vācu asspalvainais putnu suns - BRITA DARBINIS DRATAS īp. Dreiblathens M.
  3. vieta - Džeka Rassela terjers - CANDY TUFT INLOVEWITH - īp. Birkmane D.
  4. vieta - Bīgls - MILROC SLIDING INTO FIRST - īp. Koka D.
  5. vieta - Bulterjers - LLEXUS QUATTRO CALYPSO - īp. Sivakova S.

Labākais kucēns / The Best Puppy

  1. vieta - Basenži - GEORGE OF THE JUNGLE AFRIKATA - īp. Kuzmickis I.
  2. vieta - Papilons - DARFIL ALTSIONA - īp.Smirnova V.
  3. vieta - Zeltainais retrivers - KELVIN KERN SANBUKKI - īp. Dorofejevs O.
  4. vieta - Tuleāras kotons - TIGI KRISTALINIAI ANGELIUKAI - īp. Golovčenko V
  5. vieta - Kinga Čarlza spaniels - HETTY KARAJ - īp. Lukina K.&O

Labākais veterāns / The Best Veteran

  1. vieta - Vidējais šnaucers - ANNIBALAS SIDABRINE GRANDINELE - īp. Charisova E.  
  2. vieta - Miniatūrais šnaucers - PRIMA CYMES - īp.Pārtel-Beljaev A.     
  3. vieta - Angļu buldogs - LONGLOW'S FINALLY-AN-ICE-DIAMOND - īp.LindquistS. 
  4. vieta - Vācu aitu suns - ARKO SOLO RIGOLETTO - īp. Vēvere S.
  5. vieta - Austrālijas zīdspalvas terjers - ARABESKA NAT'S GANG - īp. Pileģis A.     

Grupa 0 / Group 0

  1.  vieta - Austrumeiropas aitu suns - KORBA - īp. Jaunzems M.       
  2. vieta - Prāgas žurku ķērājs - MILLGRET CAMIL - īp. Kiviniemi R.&Wahlman A. 
  3. vieta - Krāsainais zīda sunītis - NARDICUM ALISA V STRANE CHUDES - īp. Zariņa Ž     
  4. vieta - Amerikāņu kailais terjers - FIERY LOVE CENTIA - īp. Zhurikhina O. 

Grupa 1 / Group 1

  1. vieta - Austrālijas aitu suns - SENTIKKI PROPWASH TIME TO FLY - īp. īp. Cerbule I.
  2. vieta - Velsas korgijs (pembroks) - FAIRY'S GIFT WESTWOOD - īp. Karpova I.&Kuznetsova A. 
  3. Garspalvainais kollijs - FRIDENS EVA LONGORIA OF TREVERY - īp. Kaski P
  4. vieta - Briārs - FRANTSUZSKAYA LEGENDA IVELIKA - īp. Arsenjeva N.
  5. vieta - Baltais Šveices aitu suns - WHITE GOLD DREAM CALLY - īp. Juhani L. 

Grupa 2 / Group 2

  1. vieta - Rotveilers - KORLAND REIN WORT H'AU - īp. Demeņeva O.     
  2. vieta - Ņūfaundlendietis - ZARA CLARK ZVEZDNIJ DAR - īp. Daukša G.   
  3. vieta - Miniatūrais šnaucers  - ABRAKADABRA VENTUS BARBATUS - īp. Galuza V 
  4. vieta - Melnais terjers - ETALON IZ RUSSKOI DINASTII - īp. Gabaliene A.
  5. vieta - Pundurpinčers - A'DREAMS BLACK BANDIT - īp. Bulankina I.          

 Grupa 3 / Group 3

  1.  vieta - Čehu terjers - ESTET CLASSIC FERINA - īp. Plūme A.&M.
  2. vieta - Asspalvainais foksterjers - PRINCE FLORIZEL - īp. Bobkova A.
  3. vieta - Skotu terjers - PANELE JUODAS AKSOMAS - īp. Zalkauskiene T.
  4. vieta - Norvičas terjers - LEEWAY'S RINGO AT RAT TRAP'S - īp. Varis M.
  5. vieta - Džeka Rassela terjers - ANGEL SKY OD PUTIMSKE BRANY - īp. Mironova I.                       

Grupa 4 / Group 4

  1. vieta - Īsspalvainais trušu taksis - CALPUS MR.NO - īp. Lehto A.
  2. vieta - Īsspalvainais taksis - LITTLE LIONHEART MOCART - īp. Abricka M.
  3. vieta - Asspalvainais trušu taksis - MAGIK RAINBOW CORSAIR - īp. Leinonen L.
  4. vieta - Īsspalvainais miniatūrais taksis - BOOGIE WOOGIE GRACEFUL DACHSHUND - īp. Križanovska J.
  5. vieta - Asspalvainais miniatūrais taksis - RARE BIRDIE INFINITY DRIVE - īp. Kapeļušnaja O.

Grupa 5 / Group 5

  1. vieta - Samojeds - RADOST ZHIZNI ZVEZDOCHET - īp. Petrova E.
  2. vieta - Sibīrijas haski - NANOOK STORMCALL NORTHERN SKY - īp.Dzimidavičiene I.
  3. vieta - Punduršpics - MYTHICAL SENSE ABILITY - īp. Zinovkina L.
  4. vieta - Basenži - EXCELLENT SPARKLING AMBER - īp. Poriete L.
  5. vieta - Akita - DENSETSU YULEYOGI - īp. Skrodele L.

Grupa 6 / Group 6

  1. vieta - Dalmācietis - ALDERISLAND CHOCOLATE COUNT - īp. Kõrge P.
  2. vieta - Bīgls - WOLMAR STAR LANDONS - īp. Koka D.
  3. vieta - Basets - LONGLOW'S KEEP-UP-THE-GOOD-WORK - īp. Lindquist S.
  4. vieta - Bavārijas asinspēdu- MISSY RING'S BROWN - īp. Dimants M.
  5. vieta - Drevers - TRACK-ACTION UKKONEN - īp. Nerg M.

Grupa 7/ Group 7

  1. vieta - Pointers - EDGEHILL'S TOUCH OF GOLD - īp. Jentkiene N.
  2. vieta - Veimārietis (īsspalv.) - CHAMPION DES GUERRIERS D'ARGENT - īp. Bespalovs V.
  3. vieta - Īru seters - NIGEL WOLMAR ATTRACTION - īp. Jentkiene N.
  4. vieta - Ungāru vižla (īsspalv.) - MAGASPARTI RUTINOS JATEK - īp. Līdaki K.&A.
  5. vieta - Vācu īsspalvainais putnu suns - IGERROSS ROLFO NORINGO - īp. Straume S.

Grupa 8 / Group 8

  1. vieta - Labradors retrīvers - WINDUP BARBERRY SHADE OF A SAFFRON - īp. Karagebakova A.
  2. vieta - Zeltainais retrivers - MILBU SNOWBANK - īp. Lūse H.
  3. vieta -Angļu kokerspaniels -  F.B.I. BLEPER'S - īp. Turka R.
  4. vieta - Sprogainais retrivers - LAGUNA LOVE AUDREY HEPBURN - īp. Vītola E.
  5. vieta - Gludspalvainais retrivers - NOANARKIN TALBA ROMANA - īp. Pohjolan Pirhonen T.

 Grupa 9 / Group 9

  1.  vieta - Falene - MAGIC SUNRISE GREAT GENTLEMAN - īp. Fraimane I.
  2. vieta - Šicū - BERGSTEN'S BESTSELLER SIPOLY - īp. Bergsten J
  3. vieta - Havannas bišons - SAHARANDA ADONIS VERNALIS - īp. Nissinen E
  4. vieta - Ķīnas cekulainais suns - ROYALETTE'S BIONIC WOMAN - īp. Laurila K.
  5. vieta - Bišons frise - BIG-BUDDY DOLCE VITA'S - īp. Indriksone D 

 Grupa 10 / Group 10

  1. vieta - Greihaunds - ESTET CLASSIC BRILLIANCE - īp. Plūme A.&M.
  2. vieta - Īru vilku suns - DOSCARTHA AINGAEL - īp. Halme P.&Setālā J   
  3. vieta - Levrete - PIKKUNEIDIN CHAMPAGNE BATH - īp. Lampola K.&S
  4. vieta - Afgāņu kurts - VENDI MAR DADDY'S SON - īp. Blumbergi D.&D.
  5. vieta - Vipets - AIRY ELF'S DALIDA - īp. Bobkova I.&Mičule I.

BEST IN SHOW

  1.  vieta - Falene - MAGIC SUNRISE GREAT GENTLEMAN - īp. Fraimane I.
  2. vieta - Čehu terjers - ESTET CLASSIC FERINA - īp. Plūme A.&M.
  3. vieta - Greihaunds - ESTET CLASSIC BRILLIANCE - īp. Plūme A.&M.
  4. vieta - Rotveilers - KORLAND REIN WORT H'AU - īp. Demeņeva O.  
  5. vieta - Samojeds - RADOST ZHIZNI ZVEZDOCHET - īp. Petrova E.


Ventspils Dzab biedru un suņu, kuru dzimšana reģistrēta Vdzab, rezultāti izstādē „KURZEMES KAUSS 2013”

 

Eksperts/Judge  Harsanyi Peter (HU)

 

Velsas korgijs (pembroks) /Welsh Corgi (Pembroke)-6

Kuces/Starpklase

FAIRY’S GIFT WESTWOOD (dzim. reģ.Vdzab) audz.&īp.I. Labdzere - 1/1/1 CQ,

CAC,BOB,BIG-II

Garspalvainais kollijs/Collie Rough-14

Suņi/ Dogs Starpklase/Intermediate class

GODLIKE DOLPHIN JADE BEAMING(dzim.reģ.Vdzab)audz.&īp.A.Vitoļska -3

RISING LIGHT IMPERIUS KING īp.I.Pickaine-1/1/1 CQ,BOO

Čempionu klase/Champion class

WICANI THE BLACK MAGE īp.A.Vitoļska-1/1/2 CQ

Kuces/ Bitches Starpklase/Intermediate calss

BLACK LĪLU LUNN īp.I.Pickaine-2

Atklātā klase/Open class

GODLIKE DOLPHIN HEIRES OF MAGIC (dzim.reģ.Vdzab)audz,&īp.A.Vitoļska-2

GODLIKE DOLPHIN JASSY SPARKLY(dzim.reģ.Vdzab)audz.&īp.A.Vitoļska-2

Veterānu klase/Veteran class

GODLIKE DOLPHIN ANGELIC DREAM(dz.reģ.Vdzab)audz.A.Vitoļska-1/1/2 PP

VCAC

 

Austrālijas aitu suns/Australian Shepherd-5

Kuces/Bitches Atklātā klase /Open class SWEETS FOR MY SWEET DEL WHYMPER DELLE G.JORASSES īp.I.Cerbule-

1/1/2 CQ,CAC

Čempionu klase/Champion class

SENTIKKI PROPWASH TIME TO FLY audz.&īp.I.Cerbule-1/1/1 CQ,BOB,BIG-I

 

Briārs/Berger de Brie-2

Kuces/ Bitches Čempionu klase/Champion class

FRANTSUZSKAYA LEGENDA IVELIKA īp.Ņ.Arseņjeva-1/1/1 CQ,BOB,BIG-IV

 

Afgāņu kurts/Afghan Hound-6

Suņi’/Dogs Kucēnuklase/Puppy class

PATETIKA ARGO BLESSED ANGELO G-VENDI īp.A.Ķirse-1/1 PP,LK-1

Starpklase/Intermediate class

VENDI MAR DADDY’S SON(dzim.reģ.Vdzab)audz.&īp.D.&D.Blumbergi-1/1/1CQ

CAC,BOB,BIG-IV

Kuces/Bitches Starpklase/Intermediate class

VENDI MAR DREAM F”FREEDOM(dzim.reģ.Vdzab)audz.&īp.D.&D.Blumbergi-

1/1/1 CQ,BOO

Čempionu klase/Champion class

LIGHT MY FIRE VENDIMAR VENDI īp.G.Bērziņa&D.&D.Blumbergi-1/1/2 CQ

 

Greihaunds/Greyhound-4

Kuces/Bitches Čempionu klase/Champion class

ESTET CLASSIC BRILLIANCE īp.A.&M.Plūme-1/1/1 CQ,BOB,BIG-1,BIS-III

 

~~~~

Eksperts/Judge Vondrouš Otakar (CZ)

 

Leonbergers/Leonberger-3

Suņi/Dogs Starpklase/Intermediate class

ALDIBARA’S ENJOYING HEINEKEN BEER īp.R.Turka-1/1/1 CQ,BOO

 

Lielais Šveices ganu suns/Grosser Schweizer Sennenhund-2

Suņu/Dogs Junioru klase/Junior class

SERVUSS SWISS DIAMOND (dzim.reģ.Vdzab)audz.A.Auzeniece-1/1/1 PP,JCAC

BOB

SIMON SWISS DIAMOND(dzim.reģ.Vdzab)audz.A.Auzeniece-1/2

 

 

Ņūfaundlendietis/Newfoundland-9

Suņi/Dogs Atklātā klase/Open class

ZVEZDNIJ DAR AGASSI(dzim.reģ.Vdzab)audz.&īp.T.Aktuganova-1/1/1 CQ,BOO

Čempionu klase/Champion class

KIND HEART MIDNIGHT BEAR īp.G.Daukša-1/1/2 CQ

Kuces/Bitches Kucēnu klase/Puppy class

CHUDO CHOJS ZVEZDNOGO DARA S BEREGA DONAīp.T.Aktuganova1/1PP

LK-1

Junioru klase/Junior class

VICTORINE WAHANASATTA (dzim.reģ.Vdzab)audz.&īp.M.Laizāns-1/1/1,PP,

JCAC

Čempionu klase/Champion class

ZARA CLARK ZVEZDNIJ DAR (dzim.reģ.Vdzab)audz.T.Aktuganova,īp.G.Daukša-

1/1/1 CQ,BOB,BIG-II

 

Asspalvainais foksterjers/Fox Terrier-Wire -3

Suņi/Dogs Darba klase/Working class

PATRICK D’VENTAL(dzim.reģ.Vdzab)audz.S.Akimovs-1/1/2 CQ

Kuces/Bitches Junioru klase/Junior class

PATRICIA D’VENTAL(dzim.reģ.Vdzab)audz.S.Akimovs,īp.J.Amosova-1/1/1 PP

JCAC,BOO

 

Čehu terjers/Česky Terrier-1

Kuces/Bitches Čempionu klase/Champion class

ESTET CLASSIC FERINA īp.A.&M.Plūme-1/1/1 CQ,BOB,BIG-1,BIS-II

 

Ķīnas cekulainais suns/Chinese Crested Dog-18

Kuces/Bitches Atklātā klase/Open class

BARBI BELLISIMO VOLBELLA(dzim.reģ.Vdzab)audz.&īp.B.Vološčuka-1/4

BJANKA BELLISIMO VOLBELLA(dzim.reģ.Vdzab)audz.&īp.B.Vološčuka-1/5

LEOKARDIJA VOLBELLA(dzim.reģ.Vdzab)audz.&īp.B.Vološčuka-1

LITTER STAR VOLBELLA(dzim.reģ.Vdzab)audz.&īp.B.Vološčuka-1/2/5 CQ

 

 

~~~~

Eksperts/Judge Elena Belkina(RU)

 

Rodēzijas ridžbeks/Rhodesian Ridgeback-2

Kuces/Bitches Mazuļu klase/Baby class

BARDIA PREA PAISUMI īp.Z.Boitmane-Priedēna-1/1 PP,LK-1

 

Bulterjers/English Bull Terrier-1

Kuces/Bitches Mazuļu klase/Baby class

LLEXUS QUATRO CALYPSO īp.S.Sivakova-1/1 PP,LK-1, BABY BIS-V

 

Jorkšīras terjers/Yorkshire Terrier-12

Kuces/Bitces Atklātā klase/Open class

BLUE AMULET EMOTION ENERGY(dzim.reģ,Vdzab)audz.&īp.N.Kamisarova-

1/2/2 CQ

 

Punduršpics/Zwrgspitz-9’

Kuces/Bitches Kucēnu klase/Puppy class

FELICE RICHIE MITGREIP īp.M.Ropotova-1/1 PP,LK-1

 

Papilons/Papillon-7

Suņi/Dogs Junioru klase/Junior class

TOSSY GUY SD īp.S.Mihailova-1/1

 

Pekinietis/Pekingese-1

Kuces/Bitces Čempionu klase/Champion class

ĶĪNAS KRIZANTĒMA FIDŽI īp.L.Lapiņa-1/1/1 CQ.BOB

 

~~~~

Eksperts /Judge Frangopol Mihaela (RO)

 

 

Īru seters/Irish Setter-11

Suņi/Dogs Mazuļu klase/Baby class

VILSON GARDSAOIR WOLHUN īp.A.Ozoliņa-2/2

 

Skotu seters/Gordon Setter-3

Kuces/Bitces Junioru klase/Junior class

BENELLI MANON LESCAUT īp.A.Feldmane-1/1/1 PP,JCAC,BOO

 

Vācu īsspalvainais putnu suns/Deutscher Kurzhaariger Vorstehhund-2

Suņi/Dogs Starpklase/Intermediate class

KOBI ARABEL REX īp.K.Vērdiņa-1/1/2 CQ

Atklātā klase/Open class

IGERROSS ROLFO NORINGO īp.S.Straume-1/1/1 CQ,BOB,BIG-V

 

Veimārietis(īsspalv.)/Weimaraner(short)-8

Suņi/Dogs Čempionu klase/Champion class

CHAMPION DES GUERRRRIERS D”ARGENT īp.V.Bespalovs-1/1/1 CQ,BOB

BIG-II

Kuces/Bitches Junioru klase/Junior class

SALDOZO IDEAL INDA IMALA(dzim.reģ.Vdzab)audz.K.Līdaka-N

SALDOZO IDEAL INUVIKA (dzim.reģ.Vdzab)audz.K.Līdaka-1/1/3 PP,JCAC

Čempionu klase/Champion class

ANTOANETTA CASTA ARGENTUM īp.K.Līdaka-1/1/2 CQ

 

Ungāru vižla(īsspalv.)/Magyar Vizsla(short)-6

Suņi/Dogs Junioru klase/Junior class

SALDOZO GEO GINSBORO(dzim.reģ.Vdzab)audz.K.Līdaka-1/1/2 PP,JCAC

Darba klase/Working class

ORI OLIVEIRO OLLI SALDOZO SAULE(dzim.reģ.Vdzab)audz.K.Līdaka,

Īp.A/Līdaks&I.Tunēna-1/1/3 CQ

Kuces/Bitches Čempionu klase/Champion class

MAGASPARTI RUTINOS JATEK īp.K.Līdaka-1/1/1 CQ,BOO

 

Faraonu suns/Pharaoh Hound-3

Kuces/Bitces Atklātā klase /Open class

BONZA īp.Ž.Verhuša-1/1/1 CQ,BOB

 

Basenži/Basenji-12

Suņi/Dogs Kucēnu klase/Puppy class

GEORGE OF THE JUNGLE AFRIKATA īp.I.Kuzmickis-1/1 PP,LK-1,BIS PUPPY-I

Starpklase/Intermediate class

SUNTRIBE’S HEART OF LOVE īp.Ž.Verhuša-1/1/2 CQ

Kuces/Bitces Starpklase/Intermediate class

DIVINTI AMBER SUN īp.J.Kuzņecova-1/1/2 CQ

 

Šiba/Shiba-2

Kuces/Bitces Čempionu klase /Champion class

MEGUMI NO KOKI GO ŽARA īp.V.Filatovs-1/2/2 CQ

 

Samojeds/Samoiedskaia Sobaka-5

Suņi/Dogs Atklātā klase /Open class

IHOLAINEN CANADIAN CANNYFLER (dzim.reģ.Vdzab)audz.K.Vula,īp.L.Vula-

1/1

Kuces/Bitches Satrpklase/Intermediate class

KENVENTAKI INAMORATA OWLET(dzim.reģ.Vdzab)audz.R.Kārkliņa,

Īp.A.Grīniece-1/1/2 CQ

 

Čau-čau /Chow-chow -6

Suņi/Dogs Junioru klase/Junior class

OLIN BER URIM HAN īp.V.Mihitarjancs-1/1

 

Bišons frise/Bichon a Poil Frise-4

Suņi/Dogs Starpklase/Intermediate class

BIG-BUDDY DOLCE VITA’S īp.D.Indriksone-1/1/1 CQ,CAC,BOB,BIG-V

 

~~~~

Eksperts/Judge Burski Wojtek (PL)

 

 

Angļu kokerspaniels/English Cocker -17

Suņi/Dogs Čempionu klase/Champion class

LUX LORAL GLAMOUR GABRIEL (dzim.reģ.Vdzab)audz.I.&K.Gravas,

Īp.S.Neimane-1/1/2 CQ

Veterānu klase/ Veteran class

F.B.I.BLEPER’S īp.R.Turka-1/1/1 PP,LVET-1,BOB,BIG-III

Kuces/Bitches Junioru klase/Junior class

HENESSY SUNNY SABLE īp.L.Bandere-1/2 PP

Atklātā klase/Open class

FLORENSIYA MY FLOWER īp.I.Feldhūne-1/3

FORTUNA MY FLOWER īp.L.Bandere-1/4

LEILA BLIUM TEMA īp.I.Aleksejeva-1/2 CQ

Čempionu klase/Champion class

BELLA DIVA MY DREAM īp.B.Bricis-1/2/5 CQ

 

Sprogainais retrīvers/Curly Coated Retriever-2

Suņi/Dogs Junioru klase/Junior class

LAGUNA LOVE ASTI AMBITIOUS īp.L.Damane-Mārtinsone-1/1/1 PP,JCAC,BOO

 

Labradors retrīvers/Labrador Retriever-14

Suņi/Dogs Starpklase/Intermediate class

LAUMIŅAS PIKKO PIKASO īp.S.Pūce-2/1

Atklātā klase/Open class

LATTINA HOPE PACIFIC OCEAN īp.N.Jarohnovičs-2/3

 

Īsspalvainais taksis-Dachshund Kurzhaar-8

Kuces/Bitches Darba klase/Working class

KANTRI PARK’S FOLLOW ME īp.L.Sokolovska-2/1

Čempionu klase/Champion class

JENNIFER GLŪCKLICHE HUND (dzim.reģ.Vdzab)audz.&īp.L.Sokoloska-1/1/2CQ

 

 

   KONKURSI

Hendleru konkurss 14-18

Anastasija Aleksejeva- II Vieta

19 un vecāki...

Nikola Reznika –I Vieta

 

 

Pāru konkurss

Ungāru vižlas (A.Līdaks) –II Vieta

MAGASPARTI RUTINOS JATEK

ORI OLIVEIRO OLLI SALDOZO SAULE

 

Ņūfaundlendietis (G.Daukša)-IV Vieta

KIND HEART MIDNIGHT BEAR

ZARA CLARK ZVEZDNIJ DAR