Ventspils DZAB biedru un to suņu,kuru dzimšana reģistrēta VDZAB

REZULTĀTI 08.09.2013. izstādē "Royal Canin CUP 2013"


 

Eksperts/Judge Harsanyi Peter (HU)

 

Lielais Šveices ganu suns/Grosser Schweizer Sennenhund-2

Suņi/Dogs Junioru klase/Junior class

SERVUS SWISS DIAMOND(dzim.reģ.Vdzab)audz.A.Auzeniece-1/1/1 PP,JCAC

BOB

SIMON SWISS DIAMOND(dzim.reģ.Vdzab)audz.A.Auzeniece-1/2/2 PP

 

Asspalvainais foksterjers/Fox Terrier-Wire-2

Kuces/Bitches Junioru klase/Junior class

PATRICIA D’EVENTALL(dzim.reģ.Vdzab)audz.S.Akimovs,īp.I.Amosova-1/1/1 PP

BOO

 

Čehu terjers/Česky Terrier-1

Kuces/Bitches Čempionu klase/Champion class

ESTET CLASSIC FERINA īp.A.&M.Plūme-1/1/1.CQ,BOB,BIG-I,BIS-II

 

Basenži/Basenji-11

Suņi/Dogs Kucēnu klase/Puppy class

GEORGE OF THE JUNGLE AFRIKATA-īp.I.Kuzmickis 1/1 PP,LK-1,Puppy BIS-I

Starpklase/Intermediate class

SUNTRIBE’S HEART OF LOVE īp.Ž.Verhuša-1/1/2CQ

 

Faraonu suns/Pharaoh Hound-3

Kuces/Bitches Atklātā klase/Open class

BONZA-īp.Ž.Verhuša-1/1/1 CQ,BOB,BIG-V

 

Šiba/Shiba-2

Kuces/Bitches Čempionu klase/Champion class

MEGUMI NO KOKI GO ŽARA īp.V.Filatovs-1/2/2 CQ

 

Samojeds/Samoiedskaia Sobaka-6

Suņi/Dogs Atklātā klase/Open class

IHOLAINEN CANADIAN CANNYFLER(dzim.reģ.Vdzab)audz.K.Vula,īp.L.Vula-

1/1/2 CQ

Kuces/Bitches Starpklase/Intermediate class

KENVENTAKI INAMORATA OWLET(dzim.reģ.Vdzab)audz.R.Kārkliņa,.

Īp.A.Grīniece-1/1/3 CQ

 

Čau-čau/Chow-chow -8

Suņi/Dogs Junioru klase/Junior class

OLIN BER URIM HAN īp.V.Mihitarjancs-1/2 PP,JCAC

 

Punduršpics/Zwergspitz-9

Kuces/Bitches Kucēnu klase/Puppy class

FELICE RICHIE MITGREIP īp.M.Ropotova-1/1 PPLK-1,Puppy BIS-II

 

~~~~

Eksperts/Judge Otakar Vondrouš (CZ)

 

Afgāņu kurts/Afghan Hound -6

Suņi/Dogs Starpklase/Intermediate class

VENDI MAR DADDY’S SON(dzim.reģ.Vdzab)audz.&īp.D.&D.Blumbergi 1/1/2CQ

Atklātā klase/Open class

VENDI MAR DREAM LOVER(dzim.reģ.Vdzab)audz.D.&D.Blumbergi,īp.G.Zarāns

1/1/1 CQ,BOB,BIG-I,BIS-III

Kuces/Bitches Starpklase/Intermediate class

VENDI MAR DREAM F’FREEDOM(dzim.reģ.Vdzab)audz.&īp.D.&D.Blumbergi

1/1/1 CQ,BOO

Čempionu klase/Champion class

LIGHT MY FIRE VENDI MAR VENDI īp.G.Bērziņa&D.&D.Blumbergi 1/1/2 CQ

 

Bulterjers/English Bull Terrier-1

Kuces/Bitches Mazuļu klase.Baby class

LLEXUS QUATTRO CALYPSO īp.S.Sivakova-1/1 PP,LM-1

 

Jorkšīras terjers/Yorkshire Terrier-12

Kuces/Bitches Atklātā klase/Open class

BLUE AMULET EMOTION ENERGY(dzim.reģ.Vdzab)audz.&īp.N.Kamisarova

1/1/1 CQ,CAC,BOO

 

Bišons frise/Bichona Poil Frise-4

Suņi/Dogs Starpklase/Intermediate class

BIG-BUDDY DOLCE VITA’S īp.D.Indriksone-1/1/2 CQ

 

Papilons/Papillon-5

Suņi/Dogs Junioru klase/Junior class

TOSSY GUY SD īp.S.Mihailova-1/1/3 PP,JCAC

 

 

~~~~~~

Eksperts/Judge Belkina Elena (RU)

 

Velsasa korgijs(pembroks)/Welsh Corgi(Pembroke)-6

Kuces/Bitches Starpklase/Intermediate class

FAIRY’S GIFT WESTWOOD (dzim.reģ.Vdzab)audz.&īp.I.Labdzere-1/1/1,CQ

BOB,BIG-IV

 

Garspalvainais kollijs/Collie Rough -11

Suņi/Dogs Atklātā klase/Open class

GODLIKE DOLPHIN JADE BEAMING(dzim.reģ.Vdzab)audz.&īp.A.Vitoļska 2/2

Čempionu klase/Champion class

WICANI THE BLACK MAGE īp.A.Vitoļska-1/1/1 CQ,BOO

Kuces/Bitches Atklātā klase/Open class

GODLIKE DOLPHIN HEIRES OF MAGIC(dzim.reģ.Vdzab)audz.&īp.A.Vitoļska2/2

GODLIKE DOLPHIN JASSY SPARKLY(dzim.reģ.Vdzab)audz.&īp.A.Vitoļska 1/1

Veterānu klase/Veteran class

GODLIKE DOLPHIN ANGELIC DREAM (dzim.reģ.Vdzab)audz.A.Vitoļska1/1/2

PP,VCAC,LVET

 

Austrālijas aitu suns/Australian Shepherd-5

Kuces/Bitches Atklātā klase/Open class

SWEETS FOR MY SWEET DEL WHYMPER DELLE G.JORASSES īp.I.Cerbule

1/1/2 CQ,CAC

Čempionu klase-Champion class

SENTIKKI PROPWASH TIME TOFLY audz.&īp.I.Cerbule-1/1/1,CQ,BOB,BIG-II

 

Briārs/Berger die Brie-2

Kuces/Bitches Čempionu klase/Champion class

FRANTSUZSKAYA LEGENDA IVELIKA īp.Ņ.Arsenjeva-1/1/1 CQ,BOB,BIG-I

BIS-IV

 

Komandors/Komondor-1

Kuces/Bitches Kucēnu klase/Puppy class

VATTA VON THŪRINGEN īp.H.Kalējs 1/1 PP,LK-1

 

 

Polijas Podhales aitu suns/Polski Owczarek Podhalanski

Kuces/Bitches Mazuļu klase/Baby class

SKALKA NUTRENA īp.A.Auzeniece 1/1 PP,LM-1

 

Leonbergers/Leonberger-5

Suņi/Dogs Starpklase/Intermediate class

ALDIBARA’S ENJOYING HEINEKEN BEER īp.R.Turka -1/1/1 CQ,BOO

 

Ņūfaundlendietis/Newfoundland-8

Suņi/Dogs Junioru klase/Junior class

RICHARD LIONHEART RINGO (dzim.reģ.Vdzab)audz.N.Jakuška,īp.I.Rulle 1/2PP

Atklātā klase/Open class

ZVEZDNIJ DAR AGASSI(dzim.reģ.Vdzab)audz.&īp.T.Aktuganova 1/1/1CQ,BOB

BIG-II

Kuces/Bitches Kucēnu klase/Puppy class

CHUDO CHOJS ZVEZDNOGO DARA S BEREGA DONA īp.T.Aktuganoa 1/1,PP

LK-1

Junioru klase/Junior class

VICTORINE WAHANASATTA (dzim.reģ.Vdzab)audz.&īp.M.Laizāns1/1/1PP

JCAC,BOO

 

~~~~

Eksperts/Judge Frangopol Mihaela (RO)

 

Īsspalvainais taksis-Dachshund Kurzhaar-7

Kuces/Bitches Darba klase/Working class

KATRI PARK’S FOLLOW ME īp.L.Sokolovska-1/1

Čempionu klase/Champion class

JENNIFER GLŪCKLICHE HUND (dzim.reģ.Vdzab)audz.&īp.L.Sokolovska 1/1/1

CQ,BOB,BIG-II

 

Sprogainais retrivers/Curly Coated Retriever -2

Suņi/Dogs Junioru klase/Junior class

LAGUNA LOVE ASTI AMBITIOUS īp.L. Damane-Mārtinsone 1/1/1PP,BOO

 

Labradors retrīvers/Labrador retriever-14

Suņi/Dogs Starpklase/Intermediate class

LAUMIŅAS PIKKO PIKASSO īp.S.Pūce 1/1

Atklātāklase/Open class

LATTINA HOPE PACIFIC OCEAN īp.N.Jarohnovičs -2/3

 

Angļu kokerspaniels/English Cocker

Suņi/Dogs Čempionu klase/Champion class

LUX LORAL GLAMOUR GABRIEL(dzim.reģ.Vdzab)audz.I.&K.Gravas

Īp..S.Neimane 1/1/2,CQ

 

Veterānu klase/Veteran class

F.B.I.BLEPER’S īp.R.Turka -1/1/1 PP.LVET,BOO,VET BIS-IV

Kuces/Bitches Atklātā klase/Open class

FLORENSIYA MY FLOWER īp.I.Feldhūne-1/3

LEILA BLIUM TEMA īp.I.Aleksejeva-1/1/4 CQ

Čempionu klase/Champion class

BELLA DIVA MY DREAM īp.V.Bricis -1/1/1 CQ,BOB,BIG-II

 

Ķīnas cekulainais suns/Chinese Crested Dog -18

Kuces/Bitches Atklātā klase/Open class

BARBI BELLISIMO VOLBELLA(dzim.reģ.Vdzab)audz.&īp.B.Vološčuka1/2/5CQ

BJANKA BELLISIMO VOLBELLA(dzim.reģ.Vdzab)audz.&īp.B.Volosščuka1/3CQ

LEOKARDIJA VOLBELLA(dzim.reģ.Vdzab)audz.&īp.B.Vološčuka 1/5

LITTER STAR VOLBELLA(dzim.reģ.Vdzab)audz.&īp.B.Vološčuka 1/6 CQ

 

~~~~

Eksperts/Judge Burski Wojtek(PL)

 

Skotu seters/Gordon Setter -1

Kuces/Bitches Junioru klase/Junior class

BENELLI MANON LESCAUT īp.A.Feldmane-2/1

 

Vācu īsspalvainais putnu suns/Deutscher Kurzhariger Vorstehhund -3

Suņi/Dogs Starpklase/Intermediate class

KOBI ARABEL REX īp.K.Vērdiņa 1/1/1 CQ,BOB,BIG-III

Atklātā klase/Open class

IGERROSS ROLFO NORINGO īp.S.Straume-1/1

 

Veimārietis(īsspalv.)/Weimaraner(short)-8

Suņi/Dogs Čempionu klase/Champion class

CHAMPION DES GUERRIERS D’ARGENT īp.V.Bespalovs-1/1/1 CQ,BOB,BIG-II

Kuces/Bitches Junioru klase/Junior class

SALDOZO IDEAL INDA IMALA(dzim.reģ.Vdzab)audz.K.Līdaka-O

SALDOZO IDEAL INUVIKA(dzim.reģ.Vdzab)audz.K.Līdaka-1/1/2PP.JCAC

Čempionu klase/Champion class

ANTOANETTA CASTA ARGENTUM īp.K.Līdaka-1

 

Ungāru vižla(īsspalv.)/Magyar Vizsla(short)-5

Suņi/Dogs Junioru klase/Junior class

SALDOZO GEO GINSBORO (dzim.reģ.Vdzab)audz.K.Līdaka-1/1/2 PP

Kuces/Bitches Čempionu klase/Champion class

MAGASPARTI RUTINOS JATEK īp.K.&A.Līdaki -1/1/1 CQ,BOB,BIG-V

 

Rodēzijas ridžbeks/Rhodesian Ridgeback-4

Suņi/Dogs Čempionu klase/Champion class

NJANBI MOKA-CUBO(dzim.reģ.Vdzab)audz.&īp.I.Kušnere-1/1/1CQ,BOB,BIG-V

Kuces/Bitches Mazuļu klase/Baby class

BARDIA PREA PAISUMI īp.Z.Boitmane-Priedēna-1/1 PP,LK-1

Veterānu klase/Veteran class

NAITINGEILA MOKA FARASTERO SINBEST(dzim.reģ.Vdzab)audz.M.Grīnvalde

Īp.I.Kušnere1/1/1 PP,VET CAC,LVET,BOO,VET BIS-V

   KONKURSI

 

Hendleru konkurss 14-18

Anastasija Aleksejeva-III Vieta

pieaugušie hendleri

Nikola Reznika- I Vieta

 

Pāru konkurss

Afgāņu kurti(D.&D.Blumbergi)-IV Vieta

VENDI MAR DADDY’S SON

VENDI MAR DREAM F”FREEDOM

 

Audzētavu konkurss

Garspalvainais kollijs „GODLIKE DOLPHIN” A.Vitoļska- I Vieta

Pēcnācēju konkurss

Garspalvainais kollijs (A.Vitoļska) LVJ,LTJ,LV CH WICANI THE BLACK MAGE – I Vieta.