Ģenētiskā testēšana suņiem

 

LKF biedri var savām vajadzībām izvēlēties dažādas laboratorijas, lai veiktu ģenētisko vai diagnostisko testēšanu saviem dzīvniekiem. Šeit sīkāk aprakstīta tikai viena no iespējamām laboratorijām.

Veterinārajai klīnikai “Mazo Brāļu Hospitālis” (Kalnciema iela 19, Rīga, Tālrunis: 67619061, http://www.mbh.lv/) ir sadarbība ar laboratoriju Laboklin Vācijā, skat kontaktinformāciju zemāk. Šajā klīnikā var nodot dzīvnieka asinis, klīnikas darbinieki nosūta EDTA stobriņus ar asinīm uz Vāciju. Atkarībā no testa veida, pastāv iespēja ģenētisko materiālu savākt arī uz vates kociņiem (berzējot vates kociņu gar suņa smaganām un lūpas iekšpuses gļotādu), tādā gadījumā no Laboklin iepriekš ir jāpasūta testēšanas komplekti.

Pirms doties uz klīniku, pārliecinieties, ka Laboklin piedāvā to testu, kas Jums vajadzīgs, un uzziniet, kurā dienā un laikā labāk doties uz klīniku. Līdzi jāņem suņa veterinārā grāmatiņa un ciltsrakstu kopija, kā arī LKF kluba biedra kartes kopija (kluba biedri var saņemt atlaidi Laboklin laboratorijā).

Parasti 2-3 nedēļu laikā īpašnieks var saņemt rezultātu pa e-pastu, vēlāk uz mājas adresi atsūta dokumentu ar testa rezultātiem.

LABOKLIN GmbH und Co.KG
Steubenstraße 4
D-97688 Bad Kissingen

https://shop.labogen.com/en/

Telefon: +49 (0)971 72020
Fax: +49 (0)971 68546
E-Mail: 
info@labogen.com

Slimību saraksts - Te norādītas arī cenas, caurmērā 50 – 100 Eiro par testu.

https://shop.labogen.com/custom/index/sCustom/328

Slimību saraksts pa šķirnēm:

https://shop.labogen.com/en/order-genetic-test/dog/

Audzētāji var reģistrēties un saņemt atlaidi visiem testiem, jānosūta šā gada LKF biedra kartes kopija:

https://shop.labogen.com/en/registerFC/index/sValidation/H