"VENTSPILS KAUSS 2017"10.09.2017


Ventspils kluba biedru rezultāti.


Konkursi

Pāri 4 vieta

Melnais terjers

CENTER VNIMANIA OT ZENITSA OKA X MELODIYA VESNY EVRAZIA   V.Golovčenko

 

Audzētavas 3 vieta

"SMILING MIRACLE'J.Parijenko

 

 The BEST IN GROUP X

BIG-1 Greihaunds SIR SIEGWARD GRAITUS audz.&īp.M.&A.Plūme

BIG-2 Krievu kurts RUSSKIY AZART BARS NEARCO TURMALINE

ip.V.Puskovs

BIG-3 Afgāņu kurts VENDI MAR DADDY'S SON audz.&īp.D.&D.Blumbergi

 

The BEST IN GROUP VIII

BIG-3 Sprogainais Retrīvers LAGUNA LOVE ASTI AMBITIOUS īp.L.Damane-Mātinsone

BIG-4 Angļu kokerspaniels BELLA DIVA A MY DREAM īp.V.Bricis

 

The BEST IN GROUP VII

BIG-2  Īru seters VILSON GARDSOIR WOLHUN īp.A.Ozoliņa

 

The BEST IN GROUP V

BIG-3 Samojeds SMILING MIRACLE DIE HARD īp.J.Parijenko&I.Tilgale

 

The BEST IN GROUP II

BIG-5 Ņūfaundlendietis ZVEZDNIJ DAR BRITTANY audz.&īp.T.Aktuganova

 

The BEST IN GROUP I

BIG-2 Austrālijas aitu suns PROPWASH HONEY RIDER īp.I.Cerbule

 

 

 

 


                                                      1.Rings  Anca GIURA (RO)

 

Kavaliera karaļa Čārlza spaniels/Cavalier King Charles Spanieel

 

KONNERY ELEGANCIJOS KRISTALAS (jun.cl.)-1/1/2 PP JCAC N.Kirsanova

 

Pundurpūdelis/Caniche Nain

 

KUDRYAVYI GNOM IGRIVAYA SHALUNIA (interm.cl)-1/1/1 CQ,CAC,

BOB O.Kalniņa

 

Šeltijs/Shetland Sheepdog

SUNNY WIND INTERNATIONAL BRAND (jun.cl.)- 1/1/3 CQ  I.Priede

 

ICE BEAUTY AUKSINE ŽVAIGŽDE (open.cl.) -1/1/1 CQ,BOO N.Baltiņa

 

Austrālijas aitu suns/Australian Shepherd

SENTIKKI RĪGAS TIMES (jun.cl)-1/1/2 PP,JCAC    V.Rībens

PROPWASH HONEY RIDER (interm.c.)-1/1/1 CQ, CAC,BOB,BIG-2

 

I.Cerbule

 

Garspalvainais kollijs/Collie Rough

UNEXPLAINED MYSTERY IN BLUE SILIPON VALAGUENTA (open cl.)-disqualification  A.Vitoļska

WICANI THE BLACK  MAGE (vet.cl.)-1/1/2 PP, V CAC,Vet.BIS  A.Vitoļska

ALHENIUL MIRANDA (jun.cl)-1/1/2 PP, JCAC  A.Vitoļska

 

GODLIKE DOLPHIN LUCH MODEL (open.cl)-1/4  A.Vitoļska

 

                                 2.Rings Elžbieta Chwalbog (PL)

 

Austrumeiropas aitu suns/Vostochno Evropeiskaya Ovcharka

 

SVITIAZ IZ TSNYANSKOI OHOTY (open.cl)-1  A.Gineļa

 

Ņūfaundlendietis/Newfoundland

 

ZVEZDNIJ DAR BRITTANY (open.cl)-1/1/1 CQ,BOB,BIG-5  T.Aktuganova 

 

Leonbergers/Leonberger

KIM VON DER OSNITZ (Puppy cl.)-1/1 PP Best puppy L.Rupeika

FOLLOW ME IF YOU CAN OF NEW WIND (open.cl.)-1/1/1 CQ,BOB R.Turka

ALDIBARA'S ENJOYING HEINEKEN BEER (ch.cl.)-1/1/2 CQ R.Turka

 

MELISSA SIDRA (ch.cl) -1/1/1 CQ,BOO  S.Jaunsproģe

 

Velsas korgijs(pembroks)/Welsh Corgi(Pembroke)

AMBERYNLEA CHANCE IN TIME (open.cl)-1/2    O Pakule

 

FAIRY'S GIFT ZODIAC STAR (open.cl.)-1/1/3 CQ. I.Labdzere

 

                               3.Rings  Valeriya Bobikova (RU)

 

 Greihaunds/Greyhound

 

SIR SIEGWARD GRAITUS (jun.cl.)-1/1/1 PP,BOB,BIG-1  M.&A.Plūmes

Vipets/Whippet

 

LANCAR DREAM IMPERIAL (jun.cl)-1/2      I.Pastare

 

Īru seters/Irish Setter

VILSON GARDSAOIR WOLHUN (ch.cl.)-1/1/1 CQ,BOB,BIG-2  A.Ozoliņa

 

Krievu kurts/Barzaia

 

RUSSKIY AZART BARS NEARCO TURMALINE (open cl.)-1/1/1 CQ, BOB,BIG-2   V.Puskovs

 

 

Afgāņu kurts/Afghan Hound

VENDI MAR GOLDEN EVENING STAR (baby cl.)-1/2 PP D.&D.Blumbergi

VENDI MAR GOLDEN NATARAJA LORD(baby cl.)-1/3 PP M.Matroze

VENDI MAR GOLDEN NEELAKANTA LORD (baby cl.)-1/1/1 PP BIS Baby  Matroze.M

VENDI MAR GOLDEN GIFT FROM HEAVEN (baby cl.)-1/2 PP

D.&D.Blumbergi

VENDI MAR GOLDEN HEAVENLY DREAM(baby cl.)-1/1/1 PP, BEST BABY -3   D.&D.Blumbergi

VENDI MAR GOLDEN SUNRISE WHISPER(baby cl.)-1/1/2 PP D.&D.Blumbergi

VENDI MAR DADDY'S SON (ch.cl.)-1/1/1 CQ,BOB,BIG-3 D.&D.blumbergi

HOLLYWOOD HILLS A TOUCH OF FREEDOM(open cl.)-1/1/2 CQ M.Bērziņa

                              4.Rings   Massimo INZOLI (IT)

  Akita/Akita

AMBER YULE TSURUGI (jun.cl)-2 O.Kraule

 

 

Basenži/Basenji

NASLEDIYE ETERA TAIGA TIGER LILLY (open cl.)-1/3 G.Priede&Ž.Verhuša

DIVINITI AMBER SUN (ch.cl.)-1/1/2 CQ J.Kuzņecova

HOLLY AMBER SUNRISE (ch.cl.)- 1/2/4  CQ G.Priede&Ž.Verhuša

 

 

Samojeds/Samoiedskaia Sobaka

KENVENTAKI ORCHID DREAM (Puppy cl,)-1/1   D.Vibule

SILVERWHITE SHINE KENVENTAKI BOSS (jun.cl.)-1/1/4,PP  R.Kārkliņa 

SMILING MIRACLE DIE HARD (ch.cl.)- 1/1/1CQ ,BOB,BIG-3 J.Parijenko&I.Tilgale

KENVENTAKI NEVER LOST FAITH (jun.cl)-1/1  audz.R.Kārkliņa

KENVENTAKI ICE-CREAM CLOUDBERRY (ch.cl)-1/3  D.Vibule

SMILING MIRACLE GOLDEN EDITION(ch.cl)-1/1/1 CQ, BOO J.&M.Parijenko

AURELIA SMILING MIRACLE (vet.cl.)-1/1/2 PP, Vet.BIS-5  M.&J.Parijenko

 

 Šiba/Shiba

GREY CARDINAL KAIYO (ch.cl.)-2  O.Filatova

                                

                                       5.Rings Gūnther Ehrenreich(AT)

 

Papilons/Papillon 

TORETTO CHARMANT HOLY (jun.cl.)-1/1/3 PP,JCAC,N,Jansone

SHAKIRA (ch.cl.)-1/2/4 CQ R.Žilinskaite

ZARA (vet.cl.)-1/1/5 PP,VCAC,BIS VET. R.ŽIlinskaite

 

 

 

 

 Bišons frizē/Bichon a Poil Frise

APHRODITE'S REFLECTION EYES TOUCH (open cl.)-1/1/2 CQ D.Indriksone

BIG-BUDDY DOLCE VITA'S (ch.cl.)-1/1/1 CQ,BOO,D.Indriksone

 

                                             6.Rings   Ištvan CSIK (DE)

 

Īsspalvainais taksis/Dachshund Kurzhaar

JENNIFER GLŪCKLICHE HUND (ch.cl.)-1/1/3 CQ L.Sokolovska

KANTRI PARK'S FOLLOW ME (vet.cl.)-1/1 L Sokolovska

 

Pekinietis/Pekingese

 

NERO SHINESEDREAMDOG IMPERIAL FLUFFY(interm.cl)-1/1/1 CQ,BOB   I.Šroma

 

                                         7.Rings  Dainora Sudeikiene (LT)

 

Velsas springerspaniels/Welsh Springer Spaniel

REDSPRINGS ELEN HUD (open cl.)-1/2   V.Vinokurovs

 

  Angļu kokerspaniels/ English Cocker

F.B.I.BLEPERS (vet.cl.)-1/1/1 PP,BOO R.Turka

BEATRICE ULTRA TONIKA (open cl.)-1/1  L.Viļuma

BELLA DIVA MY DREAM (vet,cl)-1/1/1 PP ,BOB,VET BIS , BIG-4 V.Bricis

 

Sprogainais Retrīvers/Curly-Coated Retriever

 

LAGUNA LOVE ASTI AMBITIOUS (ch.cl.)-1/1/1 CQ,BOB,BIG -3

L.Damane-Mārtinsone

 

Gludspalvainais Retrīvers/Flat-Coated Retriever

 

STENVEYZ HAVANA WIDOWS (jun.cl)- 1/2  Z.Zvejniece

 

   

Pireneju kalnu suns/Chien de Montagne des Pyrenees

TIBORS DOMAINE GROBINA (ch.cl.)-1/1/1 CQ,BOB,A.Dubina

 

 

Tibetas mastifs/Do-Khyi

DOMMICHANG ENCHEN QUAN (ch.cl)-1/1 D.Jakovicka 

                                  

Melnais terjers/ Tchiorny Terrier

CENTER VNIMANIA OT ZENITSA OKA (open.cl.)-1/1/1 CQ,BOO  V.Golovčenko

MELODIYA VESNY EVRAZIA (jun.cl)-1/1/1 PP.BOB V.Golovčenko

 

Pundurpinčers/Zwergpinscher

 

GABBI SLAVENTO WINNER(open.cl)-1/3 L.Lapiņa

 

 

 




"KURZEME WINNER 2017"09.09.2017

VENTSPILS KLUBA BIEDRU REZULTĀTI


Izstādes trešais skaistākais suns!!! BEST IN SHOW 3 !!!!

Greihaunds

SIR SIEGWARD GRAITUS audz.&īp.M.&A.Plūmes 

 

Izstādes skaistākais kucēns!!! THE BEST PUPPY WINNER!!!!

KENVENTAKI ORCHID DREAM (audz.R.Kārkliņa īp.D.Vibule)

 

The BEST IN Group X

BIG 1 Greihaunds SIR SIEGWARD GRAITUS (audz.&īp.M.&A.Plūme)

BIG-2 Krievu kurts RUSSKIY AZART BARS NEARCO TURMALINE

(īp.V.Puskovs)

BIG-3 Afgāņu kurts VENDI MAR DADDY'S SON

(audz.&īp.D.&D.Blumbergi)

BIG-4 Salūki AL-SHEN ELHAMA (īp.V.Bursakovska)

 

The BEST IN GROUP VIII

BIG-3 Sprogainais Retrīvers LAGUNA LOVE ASTI AMBITIOUS 

(īp.L.Damane-Mārtinsone)

 

The BEST IN GROUP VII

BIG-4 Īru seters VILSON GARDSAOIR WOLHUN (īp.A.Ozoliņa)

 

The BEST VETERAN

BIS-3 Salūki AL-SHEN ELHAMA(V.Bursakovska)

 

The BEST PUPPY 

BEST-1 Samojeds KENVETAKI ORCHID DREAM (īp.D.Vibule)

 

The BEST BABY

BEST-3 Afgāņu kurts VENDI MAR GOLDEN HEAVENLY DREAM 

(audz,&īp.D.&D.Blumbergi)

Konkursi

Audzētavas 3 Vieta

 Samojeds " SMILING MIRACLE"( J.Parijenko)

Pāri 4 Vieta

Melnais terjers CENTER VNIMANIA OT ZENITSA OKA X MELODIYA VESNY EVRAZIA (V.Golovčenko)

Jauno hendleru konkurss  1 Vieta

Marta Kaņepe & afgāņu kurts VENDI MAR DADDY'S SON

 


                              1.Rings  Anca GIURA (RO)

Akita/Akita

AMBER YULE TSURUGI (jun.cl)-1/3  O.Kraule

 

Basenži/Basenji

NASLEDIYE ETERA TAIGA TIGER LILLY (open cl.)-1/4 G.Priede&Ž.Verhuša

DIVINITI AMBER SUN (ch.cl.)-1/2/4 CQ J.Kuzņecova

HOLLY AMBER SUNRISE (ch.cl.)- 1/1/2  CQ G.Priede&Ž.Verhuša

 

Samojeds/Samoiedskaia Sobaka

KENVENTAKI ORCHID DREAM (Puppy cl,)-PP1,The Best Pyppy Winner !!!!!!! D.Vibule

SILVERWHITE SHINE KENVENTAKI BOSS (jun.cl.)-1/1/2,PP, JCAC,Kurzeme JW'17   R.Kārkliņa

SMILING MIRACLE HAPPY SKY (interm.cl)- 1/1/4 CQ     R.Jefimova 

SMILING MIRACLE DIE HARD (ch.cl.)- 1/1/3CQ J.Parijenko&I.Tilgale

KENVENTAKI NEVER LOST FAITH (jun.cl)-1/1/2 PP, JCAC,Kurzeme JW'17 audz.R.Kārkliņa

KENVENTAKI ICE-CREAM CLOUDBERRY (ch.cl)-1/2/3 CQ D.Vibule

SMILING MIRACLE GOLDEN EDITION(ch.cl)-1/1/1 CQ, BOO,Kurzeme W'17 M.&J.Parijenko

AURELIA SMILING MIRACLE (vet.cl.)-1/1/4 CQ, Vet.BIS,Kurzeme VW'17  M.&J.Parijenko

 

                                     2.Rings Elžbieta CHWALIBOG (PL)

Angļu kokerspaniels/English Cocker

F.B.I. BLEPER'S (vet.cl)-1/1/2 PP,Kurzeme VW'17  R.Turka

BELLA DIVA MY DREAM (vet.cl)-1/1/2PP, Kurzeme VW'17,Vet.BIS V.Bricis

 

Austrālijas aitu suns/Australian Shepherd

DARK FIGHTER AKELLA (baby cl.)-1  A.Berks

SENTIKKI RĪGAS TIMES (jun.cl)-2     V.Rībens

PROPWASH HONEY RIDER (interm.c.)-1/1/1 CQ, CAC,BOO,Kurzeme W'17

I.Cerbule

 

Šiba/Shiba

UMISATI-BIKO GO MONOGATARI (ch.cl.)-1/1/1 CQ BOB,Kurzeme W'17 V.Filatovs

 

                              3.Rings Valeria BOBIKOVA (RU)

Šeltijs/Shetland Sheepdog

SUNNY WIND INTERNATIONAL BRAND (jun.cl.)- 2  I.Priede

ICE BEAUTY AUKSINE ŽVAIGŽDE (open.cl.) -1/1/1 CQ,BOO,Kurzeme W'17 N.Baltiņa

 

Austrumeiropas aitu suns/Vostochno Evropeiskaya Ovcharka

SVITIAZ IZ TSNYANSKOI OHOTY (open.cl)-1/1/3 CQ ,CAC  A.Gineļa

 

Garspalvainais kollijs/Collie Rough

UNEXPLAINED MYSTERY IN BLUE SILIPON VALAGUENTA (open cl.)-disqualification  A.Vitoļska

WICANI THE BLACK  MAGE (vet.cl.)-1/1/3 PP, V CAC,Vet.BIS ,Kurzeme VW'17 A.Vitoļska

ALHENIUL MIRANDA (jun.cl)-1/1/2 PP, JCAC,Kurzeme JW'17 A.Vitoļska

GODLIKE DOLPHIN LUCH MODEL (open.cl)-1/2/3 CQ,  A.Vitoļska

 

Velsas korgijs(pembroks)/Welsh Corgi(Pembroke)

AMBERYNLEA CHANCE IN TIME (open.cl)-1/1/2 CQ,   Kurzeme W'17 O Pakule

FAIRY'S GIFT ZODIAC STAR (open.cl.)-1/1/1 CQ. CAC,BOO.Kurzeme W'17  I.Labdzere

 

                               4.RINGS  Massimo INZOLI (IT)

Gludspalvainais Retrīvers/Flat-Coated Retriever

STENVEYZ HAVANA WIDOWS (jun.cl)- 3  Z.Zvejniece

 

Sprogainais Retrīvers/Curly-Coated Retriever

LAGUNA LOVE ASTI AMBITIOUS (ch.cl.)-1/1/1 CQ,BOB,KURZEME W'17 BIG-3  Linda Damane -Mārtinsone

 

Velsas springerspaniels/Welsh Springer Spaniel

REDSPRINGS ELEN HUD (open cl.)-2   V.Vinokurovs

 

Leonbergers/Leonberger

KIM VON DER OSNITZ (Puppy cl.)-1/1 PP Best puppy L.Rupeika

FOLLOW ME IF YOU CAN OF NEW WIND (open.cl.)-1/1 R.Turka

ALDIBARA'S ENJOYING HEINEKEN BEER (ch.cl.)-1/1 R.Turka

MELISSA SIDRA (ch.cl) -1/1  S.Jaunsproģe

 

Tibetas mastifs/Do-Khyi

DOMMICHANG ENCHEN QUAN (ch.cl)-2 D.Jakovicka

 

Melnais terjers/Tchiorny Terrier

CENTER VNIMANIA OT ZENITSA OKA (open.cl.)-1/1/1 CQ,BOO,Kurzeme W'17  V.Golovčenko

MELODIYA VESNY EVRAZIA (jun.cl)-1/1/1 PP.BOB.Kurzeme JW'17 

V.Golovčenko

 

Miniatūrais šnaucers(p/s)/Schnauzer (p/s)

HILDEBERT'S VICTORY (ch.cl)-1/1  I.Lancmane

HILDEBERT'S DO THE BEST (jun.cl)-2 I.Lancmane

HILDEBERT'S BEAUTY CAROLINE (vet.cl.)- 1/1/1 PP,BOB, Kurzeme VW'17,Vet.BIS   I.Lancmane

 

Pundurpinčers/Zwergpinscher

GABBI SLAVENTO WINNER(open.cl)-3 L.Lapiņa

                                        

                                 5.RINGS  Gūnther EHRENREICH (AT)

Pekinietis/Pekingese

NERO SHINESEDREAMDOG IMPERIAL FLUFFY(interm.cl)-1/1/1  CQ,BOO,Kurzeme W'17   I.Šroma

ĶĪNAS KRIZANTĒMA TINGA LINGA (ch.cl.)-1/1/1 CQ,BOB,Kurzeme W'17 L.Lapiņa

 

Vipets/Whippet

LANCAR DREAM IMPERIAL (jun.cl)-1/1/2 PP.JCAC,Kurzeme JW'17 I.Pastare

 

Ņūfaundlendietis/Newfoundland

ZVEZDNIJ DAR BRITTANY (open.cl)-1/1/1 CQ,BOO,Kurzeme W'17 T.Aktuganova

 

Pireneju kalnu suns/Chien de Montagne des Pyrenees

TIBORS DOMAINE GROBINA (ch.cl.)-1/1/1 CQ,BOB,Kurzeme W'17

A.Dubina

 

 Greihaunds/Greyhound

SIR SIEGWARD GRAITUS (jun.cl.)-1/1/1 PP,BOB,Kurzeme JW'17,BIG-1,BEST in Show 3  M.&A.Plūmes

 

Salūki/Saluki

CLAIR RENAISSANCE IL BAHARA(ch.cl)-1/1/2 CQ,Kurzeme W'17 V.Bursakovska

AL-SHEN ELHAMA (vet.cl.)-1/1/1 PP.Kurzeme VW'17.BOB.BIG-4.VET BIS-3 V.Bursakovska

 

Afgāņu kurts/Afghan Hound

VENDI MAR GOLDEN EVENING STAR (baby cl.)-1/1/2 PP D.&D.Blumbergi

VENDI MAR GOLDEN NATARAJA LORD(baby cl.)-1/2 PP M.Matroze

VENDI MAR GOLDEN NEELAKANTA LORD (baby cl.)-1/3 PP M.Matroze

VENDI MAR GOLDEN GIFT FROM HEAVEN (baby cl.)-1/3 PP D.&D.Blumbergi

VENDI MAR GOLDEN HEAVENLY DREAM(baby cl.)-1/1/1 PP, BEST BABY -3   D.&D.Blumbergi

VENDI MAR GOLDEN SUNRISE WHISPER (baby cl.)-1/1/2 PP D.&.Blumbergi

VENDI MAR DADDY'S SON (ch.cl.)-1/1/1 CQ,BOB,KurzemeW'17,BIG-3 D.&D.Blumbergi

HOLLYWOOD HILLS A TOUCH OF FREEDOM(open cl.)-1/1/2 CQ M.Bērziņa

 

Krievu kurts/Barzaia

RUSSKIY AZART BARS NEARCO TURMALINE (open cl.)-1/1/1 CQ, BOB, Kurzeme W'17 ,BIG-2   V.Puskovs

  

                                           6.rings  Ištvan Csik (DE)

Franču buldogs/Bouledogue Francais

MEAFITON FERGUS FARELL (open cl.)-1/1/3 CQ G.Ķīle-Sisene

Pundurpūdelis/Caniche Nain

KUDRYAVYI GNOM IGRIVAYA SHALUNIA (interm.cl)-1/1/1 CQ,CAC,

BOB,Kurzeme W'17  O.Kalniņa

 

 Bišons frizē/Bichon a Poil Frise

APHRODITE'S REFLECTION EYES TOUCH (open cl.)-1/1/2 CQ D.Indriksone

BIG-BUDDY DOLCE VITA'S (ch.cl.)-1/1/1 CQ,BOB,Kurzeme W'17 D.Indriksone

Papilons/Papillon

SHAKIRA (ch.cl.)-1/1/2 Kurzeme W'17 R.Žilinskaite

ZARA (vet.cl.)-1/1/3 PP,VCAC,Kurzeme VW'17 R.ŽIlinskaite

 

Kavaliera karaļa Čārlza spaniels/Cavalier King Charles Spanieel

KONNERY ELEGANCIJOS KRISTALAS (jun.cl.)-1/1/1 PP,JCAC,BOB.Kurzeme JW'17  N.Kirsanova

                                     

                        7.rings Dainora SUDEIKIENE (LT)

Vācu dogs/Deutsche Dogge

DZHORDANO DIEGO (ch.cl.)-1/1/1 CQ,BOB,KURZEME W'17  T.Ciganova

 

Īru seters/Irish Setter

VILSON GARDSAOIR WOLHUN (ch.cl.)-1/1/1 CQ,BOB,Kurzeme W'17

BIG-4  A.Ozoliņa

 

Īsspalvainais taksis/Dachshund Kurzhaar

JENNIFER GLŪCKLICHE HUND (ch.cl.)-1/1/4 CQ L.Sokolovska

KANTRI PARK'S FOLLOW ME (vet.cl.)-1/1/5 PP,Vet. BIS,Kurzeme VW'17

L.Sokolovska

     


Informācija biedriem!

LKFatgādina, ka FCI logo ir tiesīgs izmantot TIKAI LKF !

Ne audzētāji, ne afiksi, ne  audzētavas nedrīkst izmantot šo logo savās mājaslapās un reklāmās. Audzētavas var savās mājas lapās norādīt, ka audzētava vai afikss ir reģistrēts FCI un ar kādu numuru, bet nedrīkst izmantot FCI logo, jo FCI biedri ir tikai nacionālās organizācijas kā LKF.

Ģenētiskā testēšana suņiem

LKF biedri var savām vajadzībām izvēlēties dažādas laboratorijas, lai veiktu ģenētisko vai diagnostisko testēšanu saviem dzīvniekiem. Šeit sīkāk aprakstīta tikai viena no iespējamām laboratorijām.        Lasīt tālāk.......


AICINAM UZ SKRIEŠANOS !

Pievienota lapa par mākslīgā zaķa ķeršanu , kas ir lieliska izklaide ikvienam aktīvam sunim !          Vairāk info šeit....



Ikgadējā biedru sapulce notika 26.martā Ventspils Piejūras kempingā. Paldies visiem, kas ieradās!


 Pārdomu vērts  Teklas Šaiteres raksts -

Rokas stiepiena attālumā no traģēdijas

Suns ir cilvēka uzticamākais draugs un bieži arī ģimenes loceklis. Suņus nevajag idealizēt, taču arī naidu viņi nav pelnījuši. Suns tāpat kā visa dzīvā daba ir jāsaprot, jāciena, un cilvēkbērnam tas jāmāca no mazotnes. ...... Lasīt tālāk===>>>>



 BALTIC CHAMPION OF CHAMPIONS 2017

Bellevue Park Hotel Rīga,21.01.2017.

32 skaisti suņi no 3 Baltijas valstīm (Latvija 12.Igaunija 10,Lietuva 10)

satikās burvīgā pasākumā, ko šogad organizēja Latvijas Kinoloģiskā Federācija.

Varam būt lepni, ka 3 no 12 Latvijas dalībniekiem bija mūsējie-

Austrālijas aitu suns HARMONY HILL'S FINANCIAL TIMES īp. I.Cerbule

Levrete LUX LORAL NICOLINA NOBILE audz.&īp.K.Grava&I.Grava-Tūrmane

Afgāņu kurts VENDI MAR DADDY'S SON audz.&īp.D.&.Blumbergi

Paldies LKF par ļoti augstā līmenī  un draudzīgā atmosfērā organizēto pasākumu!

Kā apsveikuma runā teica Lietuvas LKD kolēģi: Latvija ir ļoti augstu pacēlusi šī pasākuma organizēšanas līmeni!!! Būs ļoti jācenšas,lai šo līmeni noturētu.


Apsveicam audzētavu LUX LORAL !!!!

LUX LORAL NICOLINA NOBILE ar super panākumiem šajā šovā!!!!

Divi Latvijas suņi tika līdz pēdējai atlasei,kad paliek pēdējais pāris.

LUX LORAL NICOLINA NOBILE bija viena no tiem(otrs Keriblū terjers).

Apsveicam!!!!!!!!!! Izcils hendlera sniegums!!!!!!