PAR MŪSU KLUBU

 Ventspils Dzīvnieku audzētāju biedrība (VDzAB) par savu dibināšanas gadu uzskata 1986. gadu, kad Ventspilī sāka darboties “Suņu mīļotāju sekcija”, kas sevī apvienoja medību un dekoratīvo suņu šķirņu īpašniekus. Ar laiku, apvienojot visus šķirnes suņu audzētājus Ventspilī un Ventspils rajonā, izveidojās “Ventspils Dzīvnieku audzētāju biedrība”. Tagad VDzAB biedri ir no visas Latvijas, ne tikai no Ventspils un apkārtnes.
     Kopš 1997. gada VDzAB ir Latvijas Kinoloģiskās Federācijas  sastāvā - FCI sistēmā, kas ir pasaules lielāka un cienījamākā kinoloģiskā organizācija.
     Akcents biedrības darbībā tiek likts nevis uz suņu skaitlisko daudzumu, bet gan uz kvalitāti visā. Ievestajiem kucēniem, metieniem, rīkotajām izstādēm – visam jābūt augstākajā līmenī.  Vairākas suņu šķirnes tieši ar ventspilnieku atbalstu ir kļuvušas pazīstamas Latvijā – briāri, Rodēzijas ridžbeki, afgāņu kurti, ungāru vižlas, veimārieši, samojedi, pumi ...
     Lai izstāžu ringos izietu labi sagatavoti suņi, darbs tiek sākts jau ar maziem kucēniem. Biedrībā darbojas “Mazā suņu skola" . Katrs kucēna īpašnieks tiek aicināts iziet apmācību kucēna socializācijā, apgūt pamatus izstāžu karjerai, bet izstādēs VDZAB suņus var atpazīt pēc labām manierēm un panākumiem ringos.
    Mudinam savus biedrus  pievērsties arī aktīvai sportošanai vai citām nodarbēm, jo sunim vajadzīga interesanta un daudzpusīga dzīve. 
     Liela uzmanība tiek veltīta ievestajiem kucēniem, ir izveidota laba sadarbība ar reģionālajiem klubiem, bet Ventspilī dzimušie kucēni ir labi pazīstami Latvijā un ārzemēs. 

Lai iestātos klubā -

 VDZAB ir biedrība- domubiedru apvienība, kurai var pievienoties brīvprātīgi, ja jums  patīk kluba principi un darbība.

 

Lai kļūtu par VDZAB biedru,

lejuplādējiet  anketu, rūpīgi  izlasiet un apdomājiet un tikai tad to aizpildiet.

Parakstītu pieteikumu-anketu nogādājiet klubā vai nosūtiet  elektroniski  uz  kluba vadītājas e-pastu 

                  vendimar@inbox.lv

POTENCIĀLĀ BIEDRA ANKETA AIZPILDĪSANAI

Download
PIETEIKUMA FORMA
anketa_jauns_biedrs_2020.pdf
Adobe Acrobat Document 118.6 KB

 

Pieteikuma iesniegšana negarantē uzņemšanu klubā. Par to lemj valde.