Ventspils ir pilsēta Latvijā, viena no lielākajām ostas pilsētām valstī, atrodas Baltijas jūras krastā. Pilsētas nosaukums cēlies no Ventas upes, kas plūst cauri pilsētai. Ar gandrīz 41 tūkstoti iedzīvotāju Ventspils ir sestā lielākā pilsēta valstī.Ventspils atrodas Kurzemes rietumos Baltijas jūras krastā, un to caurvij Venta, kas pilsētai devusi tās nosaukumu. Pilsētas teritorija ietver vecpilsētu, meža ieplakas un Zilā karoga pludmales, kuras simbolizē tīru vidi un labu ūdens kvalitāti.

Jau Livonijas ordeņvalsts laikos – 13.gs., Ventspils bija pazīstama kā ostas pilsēta. Tā joprojām ir starptautiskas nozīmes tranzīta centrs Latvijā, ģimenēm draudzīga dzīvesvieta un iecienīts ceļojumu galamērķis.

 

 KURZEME 

English -Courland;

German and Swedish: Kurland; 

Latin: Curonia; 

Lithuanian: Kuršas; Estonian: Kuramaa; 

Polish: Kurlandia; 

Russian: Курляндия; 

Belarusian: Курляндыя; 

Finnish: Kuurinmaa)

Kurzeme is one of the historical and cultural regions of Latvia. 


PAR MŪSU KLUBU

 Ventspils Dzīvnieku audzētāju biedrība (VDzAB) par savu dibināšanas gadu uzskata 1986. gadu, kad Ventspilī sāka darboties “Suņu mīļotāju sekcija”, kas sevī apvienoja medību un dekoratīvo suņu šķirņu īpašniekus. Ar laiku, apvienojot visus šķirnes suņu audzētājus Ventspilī un Ventspils rajonā, izveidojās “Ventspils Dzīvnieku audzētāju biedrība”. Tagad VDzAB biedri ir no visas Latvijas, ne tikai no Ventspils un apkārtnes.
     Kopš 1997. gada VDzAB ir Latvijas Kinoloģiskās Federācijas  sastāvā un caur to FCI sistēmā, kas ir pasaules lielāka un cienījamākā kinoloģiskā organizācija.
     Akcents biedrības darbībā tiek likts nevis uz suņu skaitlisko daudzumu, bet gan uz kvalitāti visā. Ievestajiem kucēniem, metieniem, rīkotajām izstādēm – visam jābūt augstākajā līmenī.  Vairākas suņu šķirnes tieši ar ventspilnieku atbalstu ir kļuvušas pazīstamas Latvijā – briāri, Rodēzijas ridžbeki, afgāņu kurti, ungāru vižlas, veimārieši, samojedi, pumi ...
     Lai izstāžu ringos izietu labi sagatavoti suņi, darbs tiek sākts jau ar maziem kucēniem. Biedrībā darbojas “Mazā suņu skola" . Katrs kucēna īpašnieks tiek aicināts iziet apmācību kucēna socializācijā, apgūt pamatus izstāžu karjerai, bet izstādēs VDZAB suņus var atpazīt pēc labām manierēm un panākumiem ringos.
    Mudinam savus biedrus  pievērsties arī aktīvai sportošanai vai citām nodarbēm, jo sunim vajadzīga interesanta un daudzpusīga dzīve. 
     Liela uzmanība tiek veltīta ievestajiem kucēniem, ir izveidota laba sadarbība ar reģionālajiem klubiem, bet Ventspilī dzimušie kucēni ir labi pazīstami Latvijā un ārzemēs. 

 

 


Iesniegums, lai iestātos klubāLai kļūtu par VDZAB biedru, lejuplādējiet un rūpīgi  aizpildiet  iesnieguma formu.  To parakstītu   jānogādā klubā.  


To var  darīt arī elektroniski, nosūtot uz e-pastu 

                  vendimar@inbox.lv

Скачать
IESNIEGUMS -ANKETA JAUNAJIEM BIEDRIEM
Rūpīgi izlasiet un aizpildiet.
anketa_jauns_biedrs.doc
Microsoft Word документ 837.5 KB