PAR MŪSU KLUBU

Ventspils klubs dibināts 1986.gadā.  VDzAB biedri ir suņu audzētāji un entuziasti no visas Latvijas, ne tikai no Ventspils un apkārtnes.
     Kopš 1997. gada VDzAB ir Latvijas Kinoloģiskās Federācijas  sastāvā un FCI sistēmā, kas ir pasaules lielākā un cienījamākā kinoloģiskā organizācija.
     Akcents biedrības darbībā tiek likts nevis uz suņu skaitlisko daudzumu, bet gan uz kvalitāti visā. Ievestajiem kucēniem, metieniem, rīkotajām izstādēm – visam jābūt augstākajā līmenī.  Vairākas suņu šķirnes tieši ar ventspilnieku atbalstu ir kļuvušas pazīstamas Latvijā – briāri, Rodēzijas ridžbeki, afgāņu kurti, ungāru vižlas, veimārieši, samojedi, pumi ...
     Lai izstāžu ringos izietu labi sagatavoti suņi, darbs tiek sākts jau ar maziem kucēniem. Biedrībā darbojas “Mazā suņu skola" . Katrs kucēna īpašnieks tiek aicināts iziet apmācību kucēna socializācijā, apgūt pamatus izstāžu karjerai, bet izstādēs VDZAB suņus var atpazīt pēc labām manierēm un panākumiem ringos.
    Mudinam savus biedrus  pievērsties arī aktīvai sportošanai vai citām nodarbēm, jo sunim vajadzīga interesanta un daudzpusīga dzīve. 
     Liela uzmanība tiek veltīta ievestajiem kucēniem, ir izveidota laba sadarbība ar reģionālajiem klubiem, bet Ventspils klubā  dzimušie kucēni ir labi pazīstami Latvijā un ārzemēs. 

 

Priecājamies par jauniem domubiedriem, kas vēlas pievienoties mūsu klubam.

Ja esat suņu fans, kinoloģijas entuziasts un gribētu pievienoties mūsu kolektīvam -

iepazīstieties ar informāciju un laipni lūdzam klubā!


Mūsu klubam ir telpas Ventspilī Andreja ielā 7, kur varam tikties klātienē, kur varam rīkot sapulces un tikšanās, kur varam konsultet interesentus un vienkārsi būt kopā ar domubiedriem.