Ciemojāmies Pasaules latviešu ģimeņu nometnē 3x3, lai pašiem mazākajiem nometnes dalībniekiem pastāstītu par sunīšiem, parādītu paklausības skolu un trikus, kopā rēķinātu matemātiku un spēlētu jautras spēles.

  Ciemojāmies organizācijas Svētās Sofijas Bērnu Hospis rīkotajās korekcijas nometnē pie bērniem ar īpašām vajadzībām. Spēlēs ar suņiem abpusējs prieks un draudzība. Suņi tika pabaroti, samīļoti, izvesti pastaigā. Paldies visiem, kas bērniem šo vakaru darīja īpašu un paldies bērniem par mīļumu un smaidiem!

LABIE DARBI "CIMDIŅĀ"

 Kanisterapijas suns Vinnijs ar saimnieci Sintiju realizē vasaras labo darbu nodomu. Reizi nedēļā apciemosim atbalsta centra "Cimdiņš" bērnus un jauniešus, aicinot līdzi Vinnija četrkājainos draugus. Kopā spēlēsimies, mācīsimies komandas, jaunus vārdus, žestus, zīmēsim, pastaigāsimies, barosim, ķemmēsim, glaudīsim... vienkārši draudzēsimies!

VENTSPILS 1.PAMATSKOLĀ

2015./2016. m.g. pēdējā mācību diena Ventspils 1.pamatskolā iesākās pavisam īpaši.  Suņi un viņu saimnieki ciemojās pie 1.un 2. klasītes bērniem. Brīnišķīgs pavasara rīts, spēles ar suņiem un bērnu smaidi - pamats jaukam noskaņojumam ilgākam laikam!

PATEICĪBAS DIENĀ RENDĀ KOPĀ AR SUŅIEM

Iepriecinām bērnus - pateicības dienas dalībniekus Rendā. Kopā atceramies radīšanas stāstu, runājam par atbildību un pienākumiem pret saviem mājdzīvniekiem. Spēles ar suņiem un pat kāpjam uz lielās skatuves, lai parādītu kā esam paspējuši jau sadraudzēties un varam iepriecināt pārējos pateicības dienas dalībniekus

KANISTERAPIJA TĀRGALES PAMATSKOLĀ

Tārgales pamatskolā janvārī ciemojās kanisterapijas suns - angļu kokerspaniels Lebrons un austrālijas aitu suns Vinnijs, lai skolēniem pastāstītu un nodemonstrētu kas ir kanisterapija. Pasākums neizpalika bez pozitīvām emocijām, smaidiem un patiesu prieku, jo bērniem bija iespēja ne tikai klausīties, bet pašiem piedalīties kanisterapijas uzdevumos.CIEMOŠANĀS "CIMDIŅĀ"

Mēs ar saviem suņiem ne tikai piedalāmies izstādēs un sportā, bet arī radam prieku un vairojam labestību. 
Kopā ar saviem mīluļiem ciemojamies atbalsta centrā "Cimdiņš". Katrs bērniņš var paglaudīt, saķemmēt, pacienāt un parotaļāties ar ciemos atnākušajiem sunīšiem. Lielu prieku bērniem sagādā iespēja pavadāt pavadā suņus. Jaukus brīžus piedzīvo visi, arī, protams,suņi, kuri tiek kārtīgi sabužināti un apmīļoti. Iepriecinām citus un iegūstam prieku paši.
Paldies VDZAB biedriem un viņu uzticamajiem suņiem par sagādāto prieku un paldies "Cimdiņam " par uzaicinājumu.

Lebrons tiek rūpīgi saķemmētēts.
Lebrons tiek rūpīgi saķemmētēts.
Dod ķepu, Tesa!
Dod ķepu, Tesa!
Bērniem īpašu prieku sagādā vest suņus pavadā. Īpaši jau lielo Kameronu.
Bērniem īpašu prieku sagādā vest suņus pavadā. Īpaši jau lielo Kameronu.
Vienkārši izbaudām mirkli Megijas sabiedrībā.
Vienkārši izbaudām mirkli Megijas sabiedrībā.

Paldies "Cimdiņa" vadītājai Ievai par uzaicinājumu, saka Amors.
Paldies "Cimdiņa" vadītājai Ievai par uzaicinājumu, saka Amors.

ANCES PAGASTA SVĒTKOS 2014

26.jūlijā - Ances vārda dienā devāmies uz Anci, lai piedalītos pagasta svētkos un sveiktu Anci un tās iedzīvotājus vārda dienā. Bijām sagatavojuši īpašo apsveikuma kartiņu, ko Lebro atvēra un Čelsija nolasīja "suņu" valodā. Parādījām paklausības vingrinājumus un trikus. Tosiks nodemonstrēja savas zināšanas matemātikā, Čelsija atgādināja, kā pareizi jāpāriet gājēju pārejai pie luksafora. Nedaudz pastāstījām un parādījām, kas ir adžiliti. Kā jau svētkos pienākas Zāra un Raminta dejoja. Un, protams, neizpalika arī suņu apmīļošana un fotogrāfēšanās.

Paldies Zāras, Kiras, Tosika, Loras, Pērles, Čelsijas, Antesas un Artes saimniekiem par piedalīšanos!

Ance, sveiciens vārda dienā!

SALDUS NOVADA SVĒTKOS 2014

Nu jau par tradīciju kļuvusi mūsu kluba ciemošanās Saldus novada svētkos. Un kā tradīcija ir arī īsti vasarīgie laika apstākļi svētku dienā, ko varējām baudīt. Kopā ar saviem mīluļiem devāmies piedalīties un arī paši baudīt svētku noskaņu. Šogad tika pārstāvētas vairākas šķirnes - afgāņu kurti, ņufaundlendi, veimārieši, sibīrijas haskiji, angļu kokerspanieli. Piedalījāmies svētku gājienā, pievienojoties sporta un izglītības biedrībai "Ķepasspiediens". Vēlāk svētku viesi varēja iepazīties ar mūsu suņiem, uzzinot ko vairāk par konkrēto šķirni, samīļojot, kopīgi fotografējoties. Visvairāk tika apmīļots ņufaundlenda mazulis, kuram šīs bija pirmais pasākums.   Mazie svētku dalībnieki uzspēlēja kādu spēli kopā ar suni. 

Piedalījamies arī Saldus novada kausā kanikrosā: jau pieredzējusī sportiste Signe Turauska un pirmo reizi kanikrosa trasi iemēģināja Sintija Neimane un Nikija Baltiņa. 

Paldies par lielisko kompāniju un jauko svētku noskaņu!

Saldus novada svētkos 18.05.2013.

         Ventspils kluba biedri kopā ar saviem mīluļiem piedalījās Saldus novada svētkos. Laiks mūs lutināja un mūsu ciemošanās laikā bija īsti vasarīgs brīdis. Mūsu klubu pārstāvēja 12 sunīši kopā ar saviem saimniekiem. Piedalījāmies  svētku gājienā. Vislielāko skatītāju uzmanība tika bišonam frisē Badijam un leonbergeram Kevinam.

Iepazīstinājām interesentus ar suņu šķirnēm. Bērniem bija iespēja piedalīties zīmēšanas konkursā, uzzīmējot kādu no mūsu suņiem un nopelnot savam mājas mīlulim kārumus no Royal Canin. Vēl bērni varēji "izvārīt putru" pēc īpašas receptes un pabarot sunīšus. Te nu bija jābūt uzmanīgiem, nemaz tik viegli nebija no lielā barības trauka atlasīt tieši tās formas graudiņus, kas receptē norādīti.
Izstāstījām un parādījām, kas ir adžiliti. Arī mūsu jaunajiem sportistiem tā bija lieliska pieredze - sportot skatītājiem.
Un, protams, neizpalika suņu samīļošana un fotografēšanās kopā ar mūsu mīluļiem.  
Mēs tiešām izjutām  svētku atmosfēru un sakām paldies par iespēju paciemoties Saldū.

Saldū 2011.gada vasarā.